pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Saper

Autor książki:

Artur Tołłoczko

Dane szczegółowe:
Wydawca: Szaron
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 104 s.
Wymiar: 205x135 mm
EAN: 9788366494923
ISBN: 978-83-6649-492-3
Data: 2021-08-26
20.05 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Oparta na faktach książka Saper przenosi czytelnika w trudny okres wojennej zawieruchy.
Autor w poruszający sposób opisuje dramatyczne losy swojego ojca, którego życie było nieustającym dowodem na istnienie Bożej łaski i opieki.
Sploty wydarzeń bez wątpienia świadczą o cudach, jakich Bóg dokonuje, troszcząc się o swoje dzieci. Poznając życie tytułowego sapera, możemy jednocześnie zagłębić się we własną duszę i zastanowić nad tym, co dla nas samych jest najważniejsze.
Artur Tołłoczko stawia nas przed bezkompromisowymi pytaniami, na które trudno czasem odpowiedzieć. Opiera się przy tym na świadectwie swojego życia, mającego mocny związek z ojcem ziemskim, jak i Niebiańskim.
Artur Tołłoczko mąż cudownej żony i ojciec dwóch wspaniałych córek. Starszy w Społeczności Chrześcijańskiej Południe Kościoła Chrystusowego. Jest odpowiedzialny między innymi za poradnię przykościelną. Coach z certyfikatem ICC. Menedżer z międzynarodowym doświadczeniem w korporacjach farmaceutycznych i biotechnologicznych. Autor książek dla młodzieży.

Książka "Saper" - Artur Tołłoczko - oprawa miękka - Wydawnictwo Szaron. Książka posiada 104 stron i została wydana w 2021 r. Cena 20.05 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]