pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Samotność twórcy Klątwa

Autor książki:

Marta Grzebuła

Dane szczegółowe:
Wydawca: WasPos
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 350 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788366754324
ISBN: 978-83-6675-432-4
Data: 2021-04-02
31.19 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Alan badając historię pradziadka, stopniowo zagłębia się w siebie. Droga poznania wiedzie go przez samotność oraz świadomą, dobrowolną izolację i cierpienie. Wyjeżdża do chaty zbudowanej przez pradziadka nad rzeką Missouri - teraz to odludne miejsce stanie się enklawę Alana. Odkryje tu pewien sekret zakopany na dnie starej szafy, a może kufra... Odsłoni prawdę, która zdominuje jego pragnienie trwania... Posmakuje też zarówno słodyczy miłości, jak i goryczy rozczarowania - zmierzy się z uniesieniem oraz klęską.

Ile przeciwności losu może znieść jeden człowiek? Odpowiedź na to pytanie buduje treść tej książki... To opowieść o ludziach, którzy mierząc się z własnymi lękami i demonami przeszłości, usiłują nie pozwolić zrujnować sobie życia, a granica wytrzymałości jest cienka. Alan także balansuje na tej granicy i tylko od Ciebie, Czytelniku, zależy ocena jego uczynków: czy Alan zwyciężył, czy przegrał...? Zajrzyj na karty tej przekornej powieści i przekonaj się sam!
Marta Grzebuła (ur. 22 listopada 1960 r. we Wrocławiu), pseudonim: Jarzębina. Absolwentka wrocławskiego studium medycznego; pracuje jako pielęgniarka anestezjologiczna. Posiadaczka dwóch kotków adoptowanych ze schroniska. Matka trzech synów, którzy, jak mówi, są światłem jej życia. Swoją przygodę z pisaniem literatury rozpoczęła, mając 13 lat. Debiutowała w 2010 r. tomikiem poezji pt. W cieniu Jarzębiny. Następny to: Owoce Jarzębiny. W latach 2010-2019 wydała powieści: To, co mogło się zdarzyć, Pomarańczowe gody, Sztuka wybaczania, Westchnienie Amandy, Epizod na dwa serca, Kobieta z okna, Dzień, który nie miał jutra, Zapomnę imię twoje, Dotykając nieba, Dotyk przeznaczenia, Oszukana, Obsesja, Przepaść samobójców, Joker, Kiedy ktoś nocą puka do drzwi i Sekret guwernantki. Jej powieść pt. Szachownica śmierci ukazała się w USA. Autorka tekstu piosenki zespołu Wilczyca, do której muzykę skomponował Tomasz Derach.

Autorka sama o sobie mówi: "sercem do serc piszę". I to jest najlepsze podsumowanie jej twórczości.

Książka "Samotność twórcy Klątwa" - Marta Grzebuła - oprawa miękka - Wydawnictwo WasPos. Książka posiada 350 stron i została wydana w 2021 r. Cena 31.19 zł. Zapraszamy na zakupy!