pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
SamoDzielna kobieta. O dojrzewaniu do zmian
Tytuł książki:

SamoDzielna kobieta. O dojrzewaniu do zmian

Dane szczegółowe:
Wydawca: Zwierciadło
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 180 s.
Wymiar: 190x190 mm
EAN: 9788365456281
ISBN: 978-83-6545-628-1
Data: 2016-10-19
25.01  39.90  14.89 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Pewnego dnia Anna Czarnecka - dziennikarka, felietonistka, trenerka rozwoju osobistego - postanowiła zmienić swoje życie. Na drodze zmiany towarzyszył jej doświadczony mentor - Jacek Santorski. Książka Samo Dzielna Kobieta to opowieść o zmianie - dojrzewaniu do niej i utwierdzaniu się w niej. To zapis odnajdywania drogi do samego siebie, mierzenia się z nowymi wyzwaniami i negatywnymi uczuciami, takimi jak gniew i złość. To książka dla każdej kobiety, która czuje potrzebę zmiany w jakimkolwiek obszarze swojego życia.

Sam bunt kobiet przeciw określonym stereotypom, rolom i zachowaniom nie wystarczy. (...) Potrzebny jest raczej bardzo głęboki wgląd psychologiczny. Bez tego wglądu psychologicznego w siebie samą można "przebrać się" w kobietę wyzwoloną, natomiast mentalnie, wewnętrznie, na wpół świadomie pozostać w starym schemacie.

Jacek Santorski
***
Anna Czarnecka - dziennikarka, felietonistka, trenerka rozwoju osobistego. Jej zainteresowania skupiają się wokół zagadnień z obszaru procesu zmiany, duchowości, rozwoju i relacji interpersonalnych. Dzieli się wiedzą i doświadczeniem, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych, między innymi dzięki pracy z ciałem (technikom oddechowym, ćwiczeniom relaksacyjnym) i medytacji.

Jacek Santorski - ceniony psycholog, psychoterapeuta, mentor. Od wielu lat konsultant w zakresie psychologii biznesu. Współwłaściciel firmy doradczej VALUES, dyrektora programowy Akademii Psychologii Przywództwa. Przez całe życie poszukuje wskazówek j a k d o b r z e ż y ć.

Książka "SamoDzielna kobieta. O dojrzewaniu do zmian" - Anna Czarnecka, Jacek Santorski - oprawa miękka - Wydawnictwo Zwierciadło. Książka posiada 180 stron i została wydana w 2016 r. Cena 25.01 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Anna Czarnecka, Jacek Santorski - autor m.in.:
Produkty podobne:
Kobiecość w rozwoju - okładka książki

Kobiecość w rozwoju

Pia Skogemann
Cyrograf na grzech czyli sexualny - okładka książki

Cyrograf na grzech czyli sexualny absurd

Marzena Bielińska, Monika Wójcik-Nowak
Być kobietą - okładka książki

Być kobietą

Ingrid Trobish