pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Saga rodziny Neshov. Tom 4. Zawsze jest przebaczenie

Autor książki:

Anne B. Ragde

Dane szczegółowe:
Wydawca: SAW Smak Słowa
Rok wyd.: 2017
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 364 s.
Wymiar: 150x205 mm
EAN: 9788365731111
ISBN: 978-83-6573-111-1
Data: 2017-09-19
26.15 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Powrót po latach, czwarty tom sagi o rodzinie Neshov Zawsze jest przebaczenie w zaskakujący sposób zaprasza nas do śledzenia losów bohaterów poprzednich tomów: Ziemi kłamstw, Raków pustelników i Na pastwiska zielone.

Minęły trzy lata od kiedy Torunn opuściła Neshov, by szukać schronienia u Christera w lesie poza Oslo. Erlend i Krumme zostali zabieganymi ojcami z nowymi, znakomitymi widokami na przyszłość w Kopenhadze. Jednak znając życie - nie ma nic za darmo. Margido pojednał się ze swoim Bogiem, ale musi jednocześnie ponieść konsekwencje tego, że nowe czasy nastały także w branży pogrzebowej. Torunn skończyła czterdzieści lat i zaczęła dostrzegać, że nie ma dla niej przyszłości u notorycznie niewiernego kierowcy psich zaprzęgów. Ale jak potoczy się jej dalsze życie? Czy może liczyć na przebaczenie za zdradę rodziny Neshov?
Zawsze jest przebaczenie jest czwartą książką w serii, której wcześniejsze tomy to: "Ziemia kłamstw", "Raki pustelniki" i "Na pastwiska zielone". W tej uczcie czytelniczej Anne B. Ragde w końcu powraca do Neshov.

Anne B. Ragde jest nieszablonową pisarką, która na nowo podejmuje historię o ludziach z Neshov. Wszystkie postacie są niezwykle sugestywne w odbiorze i zostają wciągnięte w całkiem nową sieć opowieści na wiele kolejnych lat. To dopiero uczta czytelnicza? Wielką siłą Anne B. Ragde jest jej reasearch, szczegóły i opis środowiska. zabawnie się czyta.

- Guri Hjeltnes, VG
Daj nam więcej powieści o Neshov, Anne B. Ragde! Czytelnicy nie mogą się doczekać.

- Catherine Kroger, Dagbladet
Ragde ma cały arsenał wyjątkowych, dobrych bohaterów: tak dobrych, że to jest niemal dziwne, że czekała tak długo? Anne B. Ragde ponownie trafia w najczulsze punkty norweskich czytelników.

- Janneken Overland, Klassekampen
Ta powieść to solidny wkład w serię o rodzinie Neshov.

- Maria Arolilja Ro, Adresseavisen
Czwarta część serii o Neshov autorstwa Anne B. Ragde jest dokładnie taka, jak oczekiwano? Miłość Anne B. Ragde do Margido, Erlenda, Krumme a i Torunn promienieje z każdego fragmentu "Zawsze jest przebaczenie". Ona zna tych ludzi? Czytelnicy, którzy pokochali trylogię Neshov - a jest ich wielu - z pewnością pokochają również czwartą część. - Ragde pisze niezwykle obrazowo i dobrze, a prosta forma, pozbawiona zbędnej sztuczności, trafia do każdego odbiorcy. Od dialogów do opisów przechodzi z dużą lekkością i niezwykłą płynnością. Ponadto, daje każdemu bohaterowi trochę własnego głosu, choć nie jest to dla czytelnika zbyt oczywiste. Być może jest najlepsza w kraju właśnie w takim pisaniu.

- Gerd Elin Stava Sandve, Dagsavisen
To przede wszystkim zróżnicowanie środowiska i bohaterów czynią powieść Ragde tak pięknym ponownym spotkaniem. Wiele niewyjaśnionych wątków wskazuje na to, że Ragde ma jeszcze sporo Neshov w zanadrzu.

- Eva Hilde Murvold, Tronder-Avisa

Książka "Saga rodziny Neshov. Tom 4. Zawsze jest przebaczenie" - Anne B. Ragde - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo SAW Smak Słowa. Książka posiada 364 stron i została wydana w 2017 r. Cena 26.15 zł. Zapraszamy na zakupy!