pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Saga rodziny Grzeszczaków

Autor książki:

Zofia M. Smalewska

Dane szczegółowe:
Wydawca: MARPRESS
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 178 s.
Wymiar: 205x146 mm
EAN: 9788375281538
ISBN: 978-83-7528-153-8
Data: 2018-05-02
35.62 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Historia o niezwykłych losach zwykłych ludzi sięgających rodowodem do korzeni węgiersko-polskich, ale na wskroś pomorskich, chociaż kołowrót czasu czynił swoje, wpływając na losy jej bohaterów. Po drodze, którą musieli przecież przebyć, była Wielka Wojna, a potem II wojna światowa, wypędzenia, obozy śmierci, ale było i wiele pięknych miłości, romantycznych wspomnień, za którymi, mimo swoich okrucieństw, życie przebijało się w pierwszej kolejności. Przebijało się chociażby po to, by można było przeżyć, trwać, kochać i budować na nowo.

Niezwykłości w tej książce jest o wiele więcej, a ich znaczenie uwypukla fakt, iż także losy Autorki zwykłymi nie są. Nieczęsto przecież się zdarza, by ktoś miał dwie matki i dwóch ojców, i żeby do napisania książki inspirowały go odnalezione w kufrze na strychu zapiski prababki. A jeszcze do tego, żeby chęć opowiedzenia losów swojej rodziny wynikała z osobistych przeżyć kobiety doświadczonej dramatyczną walką z chorobą nowotworową, a inspiratorem debiutu książkowego w prozie był mąż-literat, autor znanych powieści historycznych.

Książka "Saga rodziny Grzeszczaków" - Zofia M. Smalewska - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo MARPRESS. Książka posiada 178 stron i została wydana w 2018 r. Cena 35.62 zł. Zapraszamy na zakupy!