pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

s. Wanda Boniszewska. Ukryta w Ranie Serca Jezusa

Autor książki:

ks. Jerzy Jastrzębski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Esprit
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Ilość stron: 368 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788367530538
ISBN: 978-83-67530-53-8
Data: 2023-03-30
45.41 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:


POZNAJ HISTORIĘ MISTYCZKI, KTÓRA DOTKNĘŁA KRWAWIĄCEGO SERCA JEZUSA!
 

WANDA BONISZEWSKA, polska zakonnica ze Zgromadzenia Sióstr od Aniołów i stygmatyczka, obdarzona została specjalną łaską uczestniczenia w MĘCE CHRYSTUSA. Jej życie było prawdziwą Golgotą – została fałszywie oskarżona i niesłusznie skazana na więzienie na Syberii, przeszła próbę wielogodzinnych przesłuchań przez Sowietów, borykała się z głębokim niezrozumieniem ze strony swoich współsióstr oraz otrzymała KRWAWIĄCE STYGMATY. Siostra Wanda całe cierpienie ofiarowała za kapłanów i osoby konsekrowane, wiedziała bowiem, że szczególnie osoby duchowne w najbliższych latach będą poddawane ciężkiej próbie.

KSIĄDZ JERZY JASTRZĘBSKI, który od kilku lat zgłębia pisma tej Służebnicy Bożej, dzieli się z czytelnikiem nieznanymi historiami z życia stygmatyczki. Wydobywa po raz pierwszy na światło dzienne listy z OBSZERNEJ KORESPONDENCJI MISTYCZKI i zdjęcia, które przybliżają nam jej ludzkie i ciepłe oblicze.

Ta historia pomoże ci ożywić relacje z Jezusem i podążać za Jego głosem na wzór s. Wandy.


KS. DR JERZY JASTRZĘBSKI – pracuje w Wyższym Metropolitalnym Seminarium Duchownym w Warszawie. Przybliża postać Prymasa Tysiąclecia oraz s. Wandy Boniszewskiej poprzez publikacje i rekolekcje w Polsce i za granicą. Autor książki Bł. Stefan Wyszyński. Prymas do odkrycia, wyróżnionej Feniksem 2022. Należy do Wspólnoty Emmanuel. Prowadzi stronę internetową www.skarbnicajerzego.pl oraz podcast „Miłość zawsze podnosi” na Spotify.


Siostra Wanda - kobieta ośmiu błogosławieństw, szczęśliwa w powołaniu i niełatwym życiu. Warto uczyć się od niej miłości do Jezusa i do Kościoła. Warto z nią modlić się o wierność i świętość kapłanów oraz osób konsekrowanych.

Warto mieć taką przyjaciółkę w niebie!
S. ANNA MARIA PUDEŁKO AP
„Wszystko, co jest zakryte, będzie ujawnione” – tak zapowiada Jezus (Łk 12, 3). Bywa, że Bóg powołuje do życia ukrytego, o którym potem trzeba opowiadać, by pokazać wielkie dzieła Pana. Tak dzieje się z s. Wandą Boniszewską, która za życia ukryta przed światem, po śmierci jest coraz bardziej znana. Warto sięgnać po nową książkę ks. Jerzego Jastrzębskiego, by poznać ukryte życie s. Wandy.

KS. DR MICHAŁ SIENNICKI SAC,
POSTULATOR PROCESU BEATYFIKACYJNEGO SŁUŻEBNICY BOŻEJ WANDY BONISZEWSKIEJ
Ufam, że niniejsza publikacja pomoże czytelnikowi zaprzyjaźnić się głębiej z s. Wandą, której nieobce były niepewność, zwątpienie i tęsknota, jak również prosta radość i poczucie humoru. Wyrażam szczególną wdzięczność Autorowi, ks. Jerzemu Jastrzębskiemu, za ukazanie – z niezwykłą intuicją – świętości naszej Wandzi w zwykłej codzienności. Jestem przekonana, że książka ta przyczyni się do krzewienia kultu Służebnicy Bożej, a także do jej beatyfikacji.

s. MARIA PIĄTKOWSKA
PRZEŁOŻONA GENERALNA CSA

Książka "s. Wanda Boniszewska. Ukryta w Ranie Serca Jezusa" - ks. Jerzy Jastrzębski - oprawa miękka - Wydawnictwo Esprit. Książka posiada 368 stron i została wydana w 2023 r. Cena 45.41 zł. Zapraszamy na zakupy!