pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Rozmawialnik duchowy - pytania i wersety biblijne

Dane szczegółowe:
Wydawca: PSALM18 PL
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 40 s.
Wymiar: 110x750 mm
EAN: 9788366681491
ISBN: 978-83-6668-149-1
Data: 2022-12-15
54.31 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

ROZMAWIALNIK to kieszonkowe narzędzie komunikacyjne: 40 kart z pytaniami, które mają pobudzić do głębszych rozmów, wyrażających prawdziwe zainteresowanie drugim człowiekiem. ROZMAWIALNIK DUCHOWY świetnie sprawdzi się we wspólnocie czy grupie chrześcijańskich przyjaciół. Ta edycja to nie tylko pytania - po drugiej stronie kart znajdziesz 40 WERSETÓW Z BIBLII na temat relacji z Bogiem i innymi ludźmi, błogosławieństwa, uświęcenia i uzdrowienia. Mogą one pomóc w znalezieniu odpowiedzi na pytania, ale też być zachętą, gdy użyjesz je samodzielnie do skupienia się na Bożych prawdach czy do nauki wersetów na pamięć. Wersety pochodzą z Biblii Tysiąclecia. Dołączone do kart wersety pozwalają także na samodzielne używanie kart na wiele sposobów, na przykład: 

- Porozmyślaj nad losowo wybranym wersetem przy porannej kawie. 

- Zakończ dzień, czytając losowo wybrany werset przed pójściem spać.  Karty wykorzystaj jako fiszki do nauki wersetów na pamięć. 

- Wylosuj i przeczytaj pytanie. Odpowiedz na nie Bogu w modlitwie, rozmyślając nad nim, opowiadając głośno lub zapisując w zeszycie. 

- Zaplanuj sobie cały dzień lub część dnia jako oddzielony czas dla Boga i rozmyślaj nad kilkoma pytaniami jedno po drugim, zamieniając swoje odpowiedzi w modlitwę. 

- Przeczytaj w Biblii kontekst wersetów, które Cię zaciekawią. Fragmenty z Pisma podzielone są na 5 kategorii: Relacja z Bogiem / Relacje z ludźmi / Błogosławieństwo / Uświęcenie / Uzdrowienie Ułatwi to znalezienie wersetu adekwatnego do sytuacji

1. Gdy chcesz uwielbić Boga, czytaj na głos wersety o tym, jaki On jest.

2. Gdy jest Ci trudno okazywać miłość innym ludziom, zachęć się Bożymi wskazówkami. 3. Gdy chcesz kogoś pobłogosławić, wybierz dla niego werset z budującym przesłaniem. 4. Gdy potrzebujesz popracować nad swoim charakterem albo zainspirować się do działania, skorzystaj z kategorii uświęcenie.

5. Gdy Ciebie bądź kogoś bliskiego atakuje choroba, wyznawaj wersety na temat uzdrowienia. Słowo Boże jest ŻYWE, wiec może skorzystasz z tych wersetów także przy innych okazjach :)

Dodatkowe informacje Wymiary pudełka: 10.5cm x 7.5cm x 2cm Pudełko ze sztywnej tektury 40 kart w pełnym kolorze Przyjemne w dotyku wykończenie soft-touch.

Książka "Rozmawialnik duchowy - pytania i wersety biblijne" - Praca zbiorowa - oprawa miękka - Wydawnictwo PSALM18 PL. Książka posiada 40 stron i została wydana w 2022 r. Cena 54.31 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.