pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Rowerem przez świat w poszukiwaniu miłości

Autor książki:

Per J. Andersson

Dane szczegółowe:
Wydawca: Czarna Owca
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 304 s.
Wymiar: 130x210 mm
EAN: 9788380152564
ISBN: 978-83-8015-256-4
Data: 2016-04-26
Cena wydawcy: 29.99 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Wyjątkowa historia o uczuciu, które daje siłę. O wierze i wytrwałości w poszukiwaniu szczęścia. I o dalekiej podróży do ukochanej kobiety.

Pikej przychodzi na świat w biednej rodzinie we wschodnich Indiach. Zgodnie ze zwyczajem astrolog sporządza jego horoskop: chłopiec ożeni się z muzykalną cudzoziemką spod znaku Byka. Świadomość przepowiedni towarzyszy chłopcu przez cały okres dorastania również w chwilach niepowodzeń i zwątpienia.

Pewnego wieczoru, gdy rysuje portrety w centrum New Delhi, podchodzi do niego młoda cudzoziemka o imieniu Lotta. Tak zaczyna się niezwykła historia miłosna. Kiedy kobieta wraca do Szwecji, zakochany Pikej postanawia ją odnaleźć. Kupuje używany rower i wyrusza w podróż z New Delhi aż do szwedzkiego Boras.

"Niesamowita, fantastyczna opowieść z happy endem. Nic dziwnego, że producenci z Bollywood i z Hollywood biją się o prawa do nakręcenia filmu o niezwykłych losach hinduskiego chłopca z najniższej kasty niedotykalnych".

Aftonbladet

Książka "Rowerem przez świat w poszukiwaniu miłości" - Per J. Andersson - oprawa miękka - Wydawnictwo Czarna Owca. Książka posiada 304 stron i została wydana w 2016 r.