pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Rodzinny interes. Ostatni skok

Dane szczegółowe:
Wydawca: Sonia Draga
Rok wyd.: 2017
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 472 s.
Wymiar: 143x205 mm
EAN: 9788379999026
ISBN: 978-83-7999-902-6
Data: 2017-09-19
Cena wydawcy: 39.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Kontynuacja bestsellerowej powieści "Rodzinny interes".

Leo wyciera z krwi podłogę w przedpokoju. Ma czternaście lat i sprząta po swoim ojcu. Ostatni raz. Ojciec poszedł do więzienia, mama leży w szpitalu. On i jego młodsi bracia zostali sami i teraz musi się nimi zaopiekować. Już wie, jak to zrobi. Nałoży maskę i zrobi swój pierwszy w życiu skok.

Kiedy ma już na koncie całą serię napadów na banki, trafia do więzienia. Na wolność wychodzi po wielu latach. Teraz ma tylko jeden cel w życiu: popełnić przestępstwo doskonałe i zabrać to, co nie istnieje - pieniądze, o których społeczeństwo zdążyło już zapomnieć.

Tym razem nie zamierza angażować swoich braci ani zostawić śladów, po których policja mogłaby go odnaleźć. Niespodziewanie sytuacja się komplikuje i do akcji wkracza inspektor policji kryminalnej, John Broncks. Zmieniają się reguły gry: "Jeśli ty wkręcisz w sprawę mojego brata, ja wkręcę twojego".

"Książka, od której nie można się oderwać!" Aftonbladet Söndag
"Autorzy stworzyli dzieło o gęstej, efektownej akcji. Krótkie, dopracowane w każdym szczególe rozdziały wbijają czytelnika w fotel. Powieść trzyma w napięciu przez cały czas. Dzięki wiarygodnym portretom bohaterów i opisom świadczącym o świetnej znajomości środowisk, w których obraca się mający na sumieniu wiele przestępstw Leo, książka jest niezwykle realistyczna!" Mariestads-Tidningen

Książka "Rodzinny interes. Ostatni skok" - Anders Roslund, Stefan Thunberg - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Sonia Draga. Książka posiada 472 stron i została wydana w 2017 r.