pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Rodzinny interes

Dane szczegółowe:
Wydawca: Sonia Draga
Rok wyd.: 2017
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 656 s.
Wymiar: 143x205 mm
EAN: 9788381101646
ISBN: 978-83-8110-164-6
Data: 2017-09-19
Cena wydawcy: 39.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Trzej bracia połączeni wyjątkowo silną więzią i trudnymi wspomnieniami z rodzinnego domu, dodatkowe wsparcie ze strony dziewczyny jednego z nich i przyjaciel z wojskowym doświadczeniem. Tyle wystarczyło, by zorganizować serię wzorowanych na operacjach militarnych napadów na banki, które ponad dwadzieścia lat temu wstrząsnęły Szwecją.

Rodzinny interes to oparta na faktach powieść z mistrzowsko skonstruowaną intrygą i wciągającą akcją. To również przejmująca historia rodziny, opowieść o uczuciach, jakie mogą łączyć jedynie braci, oraz o trudnych relacjach synów z ojcem. A któż mógłby opowiedzieć tę historię lepiej niż Stefan Thunberg - czwarty brat, który nie brał udziału w rozbojach?
Książka ukazała się w 35 krajach, a prawa do jej ekranizacji kupiło studio Dream Works Stevena Spielberga!
"Przyprawiająca o dreszcze powieść o niecodziennej szajce przestępców i jednocześnie poruszająca historia o sile rodzinnych więzów. Hipnotyzująca od pierwszej do ostatniej strony książka wyjątkowego duetu pisarskiego". Erik Axl Sund
"Książka, od której nie można się oderwać!" Aftonbladet Söndag
"Naprawdę mocny i trzymający w napięciu thriller, przede wszystkim jednak powieść o braterstwie, lojalności i więzach krwi". Kerstin Bergman, Smalandsposten

Książka "Rodzinny interes" - Anders Roslund, Stefan Thunberg - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Sonia Draga. Książka posiada 656 stron i została wydana w 2017 r.