pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Rodzina żyje miłością. Jak odbudować zdrowe i głębokie więzi
Tytuł książki:

Rodzina żyje miłością. Jak odbudować zdrowe i głębokie więzi

Autor książki:

Jirina Prekop

Dane szczegółowe:
Wydawca: Czarna Owca
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 144 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788375549607
ISBN: 978-83-7554-960-7
Data: 2015-04-07
14.10  24.99  10.89 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Rodzina żyje miłością. Jak odbudować zdrowe i głębokie więzi - Jirina Prekop - opis książki:

Z rodziną wychodzi się dobrze tylko na zdjęciu? To nieprawda! Owszem, w każdej rodzinie zdarzają się kłótnie, problemy, nieporozumienia, ale to dobry znak! - bo, dopóki się spieramy, zależy nam na sobie. Co zrobić, aby awantury zamieniły się w negocjacje, a konflikt zastąpiło porozumienie?
Jirina Prekop, wybitna psycholożka, specjalizująca się w terapii rodzin, proponuje metodę "konfrontacji emocjonalnej" - w jej ocenie najbardziej ludzką formę przezwyciężania napięć. Wskazuje, jak przeprowadzić taką konfrontację w związku, a także w relacji z dzieckiem. Wiele rodzin rozpada się wyłącznie dlatego, że partnerzy nie potrafią ze sobą rozmawiać, nie radzą sobie w sytuacji konfliktu. Nie musi tak być!
W rodzinach, które zgłosiły się po pomoc do doktor Prekop i przyjęły zaproponowane przez nią zasady, zmieniło się wszystko. Nie rządzą w nich już, jak kiedyś, strach, lęk i gniew. Zastąpiły je szacunek, empatia, wybaczenie, otwartość i zwykła radość bycia razem! Zakwitła w nich miłość.

Jirina Prekop - psycholożka, prowadzi szkolenia dla rodziców, nauczycieli, pedagogów i lekarzy. Międzynarodowe uznanie zyskała dzięki stworzeniu i rozwinięciu, we współpracy z Martą Welch, metody "Festhalte" czyli "Mocnego Trzymania". Doktor Jirina Prekop jest przewodniczącą Fundacji Niemieckiego Towarzystwa ds. Wspierania Terapii Mocnego Trzymania jako Formy Życia i Terapii. W 2012 roku rozpoczęła promocję swojej metody w Polsce. Wykłada na całym świecie, na stałe mieszka w Niemczech.

Książka „Rodzina żyje miłością. Jak odbudować zdrowe i głębokie więzi” - oprawa miękka - Wydawnictwo Czarna Owca. Książka posiada 144 stron i została wydana w 2015 r. Cena 14.10 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Rodzina żyje miłością. Jak odbudować zdrowe i głębokie więzi"
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne:
Pogodzić różnice. Jak odbudować - okładka książki
Pogodzić różnice. Jak odbudować związek, odkrywając... Andrew Christensen, Brian D. Doss, Neil S. Jacobson
Rodzeństwo bez rywalizacji - okładka książki
Rodzeństwo bez rywalizacji Adele Faber, Elaine Mazlish