pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Rob Halford. Wyznanie. Autobiografia wokalisty Judas Priest

Autor książki:

Rob Halford

Dane szczegółowe:
Wydawca: Sine Qua Non
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 448 s.
Wymiar: 150x215 mm
EAN: 9788382101652
ISBN: 978-83-8210-165-2
Data: 2021-05-19
31.55 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

**Nazwana jedną z najlepszych muzycznych książek 2020 roku przez magazyny Rolling Stone i Kirkus Reviews**
Legendarny frontman Judas Priest - jednej z najpopularniejszych grup heavymetalowych wszech czasów - świętuje pięć dekad swojej kariery w niezwykle szczerych wspomnieniach.

Rob Halford, frontman znanych na całym świecie ikon metalu - grupy Judas Priest - to prawdziwy Metalowy Bóg. Na jego charakter oraz twórczość wypływ miało dorastanie w Black Country - sercu przemysłu Wielkiej Brytanii.

Wyznanie, jego szczera autobiografia, to niezapomniana rockandrollowa opowieść o drodze z osiedla komunalnego w Walsall ku wielkiej sławie, z przystankami na alkoholizm i uzależnienie od narkotyków, zaliczenie kilku cel w aresztach, niezbyt fortunne seksualne przygody, wielką osobistą tragedię, ale także odwyk, coming out i duchowe odnowienie oraz wielką miłość.

Teraz wyznaje całą prawdę o swoich wzlotach i upadkach.

Wyznanie to historia niezwykłych pięciu dekad w branży muzycznej, opowiedziana z typowym dla Halforda autoironicznym humorem rodem z Black Country. To także opowieść o nietypowych spotkaniach z przeróżnymi postaciami - od Supermana po Andy ego Warhola, Madonnę, Jacka Nicholsona i królową. To jednak przede wszystkim hołd dla siły ognia i potęgi heavy metalu.

Książka "Rob Halford. Wyznanie. Autobiografia wokalisty Judas Priest" - Rob Halford - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Sine Qua Non. Książka posiada 448 stron i została wydana w 2021 r. Cena 31.55 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.