pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Razem będzie lepiej (wyd. kieszonkowe)

Autor książki:

Jojo Moyes

Dane szczegółowe:
Wydawca: ZNAK
Rok wyd.: 2016
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 460 s.
Wymiar: 120x168 mm
EAN: 9788324037612
ISBN: 978-83-240-3761-2
Data: 2016-08-18
Cena wydawcy: 13.37 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Na miejscu Jess każdy miałby dosyć. Pracy na dwa etaty, chodzenia przez cały rok w jednej parze dżinsów, kupowania najtańszych jogurtów na promocji w supermarkecie i wybaczania byłemu mężowi, że nie płaci alimentów. Jednak Jess nie należy do kobiet, które łatwo się poddają. „Damy sobie radę” mogłaby mieć wydrukowane na koszulce. Kiedy okazuje się, że jej córka ma szansę na zdobycie stypendium w wymarzonej szkole, gotowa jest ruszyć na drugi koniec kraju, zabierając ze sobą:

1. Jednego problematycznego nastolatka,

2. Jedną wybitnie uzdolnioną dziewczynkę z chorobą lokomocyjną,

3. Jednego kudłatego psa o wielkim sercu. Oraz...

4. Przypadkowo spotkanego mężczyznę na życiowym zakręcie, który w krytycznym momencie wyciąga do nich pomocną rękę.

W niezwykłej podróży bohaterów czeka niejeden zakręt, a za nim wzruszenia, radości, a nawet szczypta romansu. Może ich problemy - realne, rodem z życia a nie z cukierkowego filmu - nie znikną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, ale… czy to znaczy, że należy się poddać? Razem będzie lepiej to kolejna świetna opowieść w dorobku jednej z najpopularniejszych na świecie autorek powieści dla kobiet, Jojo Moyes. Jej powieści regularnie zdobywają szczyty list bestsellerów i wydawane są w 39 krajach.

Książka "Razem będzie lepiej (wyd. kieszonkowe)" - Jojo Moyes - oprawa Miękka - Wydawnictwo ZNAK. Książka posiada 460 stron i została wydana w 2016 r.