pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Radość cierpienia
Tytuł książki:

Radość cierpienia

Autor książki:

Hanna Wasiak

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Poligraf
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 172 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788378566892
ISBN: 978-83-7856-689-2
Data: 2017-10-20
39.60  49.90  10.3 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Prawdziwe świadectwo, do bólu szczere. Warto przeczytać, może się przydać. Szczerze polecam!
Marek Kamiński
Nałęczów Pani Hanki to nadal Cisy Żeromskiego, z galerią trochę strasznych, trochę pięknych postaci, ulotnymi spotkaniami, które pozostawiają trwały ślad, samotnością, bólem i rozczarowaniem, z których rodzą się prawda, dobro i piękno.

Barbara Kulicka
Autorka ze zdawałoby się banalnego wypadku złamania nogi na ulicy uczyniła wspaniałe studium cierpienia, zadziwiające głębią przemyśleń i mocnymi w swej wymowie środkami wyrazu. Książka Hani to dla mnie w sensie pozytywnym wstrząsające odkrycie skłaniające do zatrzymania się na chwilę w biegu codziennego życia i odkrycia jego sensu.

Agnieszka Korzeniewska
W swoim kolejnym tomiku poezji pani Hanna dzieli się z nami obserwacją świata. Idąc przez życie, zatrzymuje się i pozwala nam wejść w historię ludzi: ich przeszłość, uczucia i myśli. Ten personalizm w podejściu do świata staje się cennym rysem w jej poezji. (...) Obserwujemy wraz z nią przedmioty i miejsca, by wniknąć głębiej: w życie ludzi, którzy używali rzeczy zachowanych do naszych czasów lub przebywali w miejscach odwiedzanych przez autorkę. (...) Wybierzmy się więc na kolejną wyprawę do Brugii oraz na Wigry, do Domu Opieki Społecznej i między zakurzone karty Biblii. "Oto człowiek, oto jego historia! Oto jest mój Bóg, oto moja wiara! Zachwyć się nią razem ze mną" - mówi do nas autorka.

Bartłomiej Sokal
Pani Haniu! Zbierałam się do napisania tych kilku słów ponad miesiąc. Jak mam napisać coś z sensem po przeczytaniu słów, które Pani kreśli w książce. To naprawdę trudne! Napiszę więc zwyczajnie: "Pani Haniu, dziękuję, że zawsze w Pani książkach zwyczajny człowiek, codzienne ludzkie sprawy mają sens. I dziękuję za słowa - cytuję za Panią: moje życie, to MOJE ŻYCIE".

Dorota
Nie spodziewałem się, że tak szybko przeczytam Pani książkę (połknąłem ją jednym haustem). W okresie cierpienia i leczenia złamania odczuwa się wielką pogodę ducha, a niekiedy dużo humoru. W miarę powrotu do zdrowia i sprawności, kiedy to pojawiają się inne otaczające problemy, jest nieco przygnębiająca i zmuszająca do zastanowienia się nad beznadziejnością życia. Jednak ogólny wydźwięk jest pozytywny, może nawet budujący. Dlatego chętnie polecam Pani książkę.

Marek z Lublina

Książka "Radość cierpienia" - Hanna Wasiak - oprawa miękka - Wydawnictwo Poligraf. Książka posiada 172 stron i została wydana w 2017 r. Cena 39.60 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Hanna Wasiak - autor m.in.:
Produkty podobne:
To będą piękne święta - okładka książki

To będą piękne święta

Karolina Wilczyńska
Zagubieni w miłości - okładka książki

Zagubieni w miłości

Jan I. Korzeniowski
Księżyc nad Rzymem - okładka książki

Księżyc nad Rzymem

Magdalena Giedrojć