pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Python i AI dla e-commerce

Autor książki:

Sebastian Kondracki

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 496 s.
EAN: 9788328384514
ISBN: 978-83-2838-451-4
Data: 2022-08-18
68.82 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Sztuczna inteligencja według Pythona. Sięgnij po potężne wsparcie dla swojego e-sklepu
E-commerce wspierany przez potężną moc sztucznej inteligencji - to dla wielu właścicieli rodzimych firm internetowych wciąż brzmi jak odległa przyszłość. Może gdzieś tam, w Kalifornii, może u technologicznych gigantów, może Apple, Amazon, a bliżej nas, powiedzmy, Allegro korzysta lub będzie korzystać z chatbotów czy data-driven marketingu. Ale nasza firma do tej pory świetnie sobie radziła, to i dalej będzie sobie radzić z prostym mechanizmem sklepu online i kilkoma osobami obsługi. Marzenie ściętej głowy. Do 2025 roku w Polsce brakować będzie 200 tysięcy specjalistów w dziedzinie AI. I to nie w wielkich korporacjach. Głód programistów potrafiących kodować algorytmy sztucznej inteligencji odczują przede wszystkim firmy mniejsze i średnie.

Jeśli jesteś właścicielem biznesu bazującego na sprzedaży w sieci, jeśli jesteś początkującym programistą albo działasz już jako programista e-commerce, ale chcesz się w tym kierunku rozwijać - ta "książka kucharska" jest dla Ciebie. Dlaczego "książka kucharska" Ponieważ podręcznik zawiera gotowe przepisy na algorytmy optymalizacyjne, systemy rekomendacyjne, przetwarzanie ogromnych ilości danych z ruchu odnotowanego w sklepie i zamianę ich w wiedzę o kliencie. Wszystko to już dziś wdrożysz w dowolnym e-sklepie stosunkowo małym kosztem. Zarówno przy użyciu gotowych programów napisanych w Pythonie przez ogromną społeczność miłośników AI i Pythona, jak i sprytnych produktów w modelu Saa S (ang. software as a service), sprzedawanych przez rzeszę polskich i zagranicznych startupów.

O autorze książki
Sebastian Kondracki - od ponad 25 lat uczestniczy w projektach IT na różnych etapach ich wytwarzania, a jego największą zawodową miłością jest programowanie, zwłaszcza wymagających algorytmów poprzedzonych gruntownym researchem. Pierwsze szlify zdobywał w kultowym magazynie komputerowym CHIP (jako programista w dziale publikacji elektronicznych). Tworzył w nim oprogramowanie dla czytelników, między innymi multimedialne przeglądarki płyt CD czy pierwszą porównywarkę cen komputerów PC Market. Następnie pracował dla wielu portali i startupów w Polsce i za granicą. Obecnie jest szefem innowacji w jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm tworzących oprogramowanie w Polsce, a także wykładowcą na studiach podyplomowych w Akademii Leona Koźmińskiego i Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.

Książka "Python i AI dla e-commerce" - Sebastian Kondracki - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 496 stron i została wydana w 2022 r. Cena 68.82 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.