pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Psychoterapia kwantowa. Myśli leczą, myśli zabijają

Autor książki:

Jerzy L. Piechnik

Dane szczegółowe:
Wydawca: Psychoskok
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 308 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788379006465
ISBN: 978-83-7900-646-5
Data: 2017-01-03
Cena wydawcy: 37.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

"Psychoterapia kwantowa" to książka składająca się z dwóch części. Pierwsza poświęcona została komunikacji kwantowej umysłu i ciała, ukazującej wpływ mentalnych relacji na powstawanie i rozwój chorób oraz jedności dotyczącej wszystkiego co jest we wszechświecie, a w szczególności całej materii, bez rozdzielania jej na materię żywą i nieożywioną. Materia to energia, która przejawia się we wszystkim co istnieje w całym Uniwersum, zarówno w świecie ludzi, zwierząt i roślin.

Druga część bardziej praktyczna przedstawia metody i techniki psychoterapii kwantowej stosowane w leczeniu nieprawidłowości towarzyszących zaburzeniom w przepływie informacji w polu energetyczno-kwantowym.

Współczesna nauka oparta o fizykę kwantową rzuciła nowe światło na budowę i funkcjonowanie wszechświata oraz komunikację umysłu i ciała, która ma bardzo duży wpływ na powstawanie i leczenie chorób. To co do tej pory było uważane za paranaukowe, obecnie jest źródłem dociekań w ośrodkach naukowych na całym świecie. W oparciu o liczne doniesienia naukowe oraz informację zawartą w różnych publikacjach, autor dokonał swego rodzaju podsumowania wiedzy, ujmując komunikację energetyczną w sposób holistyczny. Opierając się na doświadczeniach mistyków dalekiego wschodu oraz osiągnięciach współczesnej nauki, podjął próbę usystematyzowania i wykorzystania w celach prozdrowotnych: medytacji, hipnozy, psychokinezy czy telepatii.

Książka "Psychoterapia kwantowa. Myśli leczą, myśli zabijają" - Jerzy L. Piechnik - oprawa miękka - Wydawnictwo Psychoskok. Książka posiada 308 stron i została wydana w 2016 r.