pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Psychologia relacji, czyli jak budować świadome związki z partnerem,...
Tytuł książki:

Psychologia relacji, czyli jak budować świadome związki z partnerem, dziećmi i rodzicami

Autor książki:

Mateusz Grzesiak

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2021
Oprawa: twarda
Ilość stron: 304 s.
EAN: 9788328379565
ISBN: 978-83-2837-956-5
Data: 2021-03-11
34.47  49.00  14.53 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Psychologia relacji, czyli jak budować świadome związki z partnerem, dziećmi i rodzicami - opis książki:

Wszystko, co dobre i złe w człowieku, bierze się z najwcześniejszego etapu życia - życia w rodzinie.

To właśnie ona daje mentalny, emocjonalny, relacyjny i moralny kręgosłup, z którym młoda osoba rusza w świat. Jeśli ten ekwipunek okaże się słabej jakości, prawdopodobieństwo bycia szczęśliwym i odnoszącym sukcesy dorosłym znacznie spada. Nieuleczone rany rodziców przechodzą na nieświadome dzieci, które bez odpowiednich wzorców nie radzą sobie w życiu tak, jakby mogły. Aż 40% polskich małżeństw się rozwodzi, często bez dojrzałości i klasy. Niektóre rodzinne spory ciągną się latami. Problemy z domu przenosimy na pracę, przez co cierpimy, chorujemy, a nawet tracimy poczucie sensu życia i nadzieję na przyszłość.

Dlaczego tak się dzieje  Bo nie potrafimy ze sobą rozmawiać. Używamy słów jedynie do wymiany uwag i informacji albo do ranienia innych. Tymczasem umiejętnie przeprowadzony dialog to potężny sprzymierzeniec w budowaniu świadomych związków z osobami, które są dla nas najważniejsze. Ten dialog jest oparty na sprawdzonej naukowo, psychologicznej wiedzy, podanej w przystępny sposób. I dlatego właśnie powstała ta książka - spisano w niej w jednym miejscu reguły tworzenia świadomych związków. Pomoże Ci ona uniknąć wielu konfliktów z bliskimi i uleczyć niedziałające relacje. Być może ochroni przed niepotrzebnym rozstaniem. Bez dwóch zdań ułatwi komunikację z bliskimi, usprawni emocje między Wami, powie dokładnie, jak i co robić w sytuacjach rodzinnych. To piękna książka z fascynującą, potrzebną do życia wiedzą.

Książka "Psychologia relacji, czyli jak budować świadome związki z partnerem, dziećmi i rodzicami" - Mateusz Grzesiak - oprawa twarda - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 304 stron i została wydana w 2021 r. Cena 34.47 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]