pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Psychiatrzy. Sekrety polskich gabinetów

Autor książki:

Ewa Pągowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: ZNAK
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 352 s.
EAN: 9788324061013
ISBN: 978-83-2406-101-3
Data: 2020-10-28
31.24 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Co się dzieje za zamkniętymi drzwiami polskich gabinetów i szpitali psychiatrycznych?
Psychiatria przez lata była uznawana za czarną owcę medycyny. Wciąż zresztą budzi wiele kontrowersji, a osoby z zaburzeniami psychicznymi mierzą się z krzywdzącymi stereotypami.

Ewa Pągowska szczerze i bez tabu rozmawia z psychiatrami o tym, jak wyglądają kulisy pracy w ich zawodzie i jaka jest naprawdę kondycja psychiczna Polaków. Podejmuje między innymi tematy związane z depresją, schizofrenią, a także leczeniem dzieci i młodzieży. Pyta o to, jakie konsekwencje dla naszego zdrowia mentalnego będzie mieć doświadczenie pandemii.

Nie unika trudnych tematów, takich jak psychiatria sądowa, psychopatia czy zaburzenia seksualne. Pyta o stosowanie elektrowstrząsów i psychodelików w leczeniu pacjentów. Sprawdza, ile prawdy jest w historiach o złych warunkach panujących w szpitalach i faszerowaniu dzieci lekami bez zgody rodziców.

Poznaj sekrety jednej z najbardziej tajemniczych specjalizacji medycznych.

Książka "Psychiatrzy. Sekrety polskich gabinetów" - Ewa Pągowska - oprawa miękka - Wydawnictwo ZNAK. Książka posiada 352 stron i została wydana w 2020 r. Cena 31.24 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.