pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Przygody Noelki
Tytuł książki:

Przygody Noelki

Autor książki:

Jan Nowak

Dane szczegółowe:
Wydawca: Psychoskok
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 98 s.
Wymiar: 148x210 mm
EAN: 9788381195201
ISBN: 978-83-8119-520-1
Data: 2019-06-05
13.68  19.90  6.22 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opowieść o sile dziecięcej wyobraźni.

Noelka wraz z rodzicami wprowadza się do nowego domu. Piękny choć zaniedbany ogród w miejscu zamieszkania staje się ostoją i lekarstwem na samotność dziewczynki. Zmianę otoczenia, brak kolegów i koleżanek Noelka wynagradza sobie przebywając w ogrodzie, który staje się miejscem niezwykłych wydarzeń. Dziewczynka odkrywa w sobie pewien dar. Widzi to, czego inni nie dostrzegają i słyszy głosy, które dla innych są niesłyszalne. Od tej pory świat dziewczynki to nie tylko ludzie, ale też zwierzęta, rośliny i wiatr, z którymi potrafi się porozumiewać.

Mała bohaterka zostaje Królową Zaczarowanego Ogrodu. Dba o swoich przyjaciół i staje w ich obronie. Chciałaby, aby wszyscy w jej otoczeniu byli szczęśliwi?
Książka wprowadza dzieci w kolorowy świat wyobraźni, uczy i bawi. Zaspokaja fundamentalne potrzeby przyjaźni, koleżeństwa i solidarności, tak ważnych dla każdego dziecka.

Pokazuje, że wszyscy mamy w sobie wielkie pokłady miłości, nie tylko w stosunku do najbliższych, ale także do świata przyrody, a w nim - nie tylko do słodkiej Pani Kici, ale także do szczura Ząbka, który zamieszkuje szkolną szatnię.

Książka "Przygody Noelki" - Jan Nowak - oprawa miękka - Wydawnictwo Psychoskok. Książka posiada 98 stron i została wydana w 2019 r. Cena 13.68 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]