pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Antosia

Autor książki:

Jan Nowak

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 284 s.
Wymiar: 120x195 mm
EAN: 9788381473477
ISBN: 978-83-8147-347-7
Data: 2019-03-18
29.22 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

"Historia kobiety niezłomnej
W przeddzień wybuchu II wojny światowej życie Antosi przypomina sielankę. Dziewczyna pracuje jako gosposia na plebanii w małej, spokojnej wiosce i snuje radosne plany na przyszłość ze swoim narzeczonym. Zbliżająca się wielkimi krokami wojenna zawierucha sprawi jednak, że dziewczyna będzie musiała porzucić wszystkie swoje marzenia i nadzieje. Los szykuje dla niej bowiem wyjątkowo trudne zadanie, wymagające hartu ducha, odwagi i niezłomności...

Antosia podejmuje wyzwanie, wierząc, że o losach Ojczyzny nie decydują politycy i wysoko postawieni notable, ale zwykli ludzie, którzy gotowi są na każde poświęcenie w imię ukochanego kraju. Jaką cenę będzie musiała zapłacić za swój wybór? Czy uda się jej przetrwać wojnę i odnaleźć ukochanego? I jak daleko odważy się posunąć, by wypełnić najważniejszą misję swojego życia?
Jan Nowak - mieszka w Opatowie. Przygodę z pisarstwem rozpoczął od fantastyki i opowiadań dla dzieci. Antosia wyróżnia się na tle pozostałych jego utworów, ponieważ powstała z zebranego przez wiele lat materiału. Decyzja o wydaniu powieści jest wynikiem chęci podzielenia się poznaną historią z innymi.

Antosia jest jego debiutem literackim."

Książka "Antosia" - Jan Nowak - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 284 stron i została wydana w 2019 r. Cena 29.22 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.