pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Przewodnik po cierpieniu
Tytuł książki:

Przewodnik po cierpieniu

Autor książki:

ks. Andrzej Muszala

Dane szczegółowe:
Wydawca: Fundacja Pustelnia pl
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 96 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788394394202
ISBN: 978-83-9439-420-2
Data: 2016-03-18
Cena wydawcy: 18.00 złpozycja niedostępna
Produkty podobne:
Jaki jest sens cierpienia i znoszenia bólu przez osoby niewinne? Czy w ogóle można w tym przypadku mówić o jakimkolwiek sensie? Czy można usprawiedliwić choćby największe dobro krzykiem i bólem tysięcy osób umierających w wyniku głodu, wjen, chorób, wypadków? Czy można znaleźć jakieś wytłumaczenie dla matki i ojca, którzy stoją bezradni w obliczu ich dziecka zwijającego się z bólu, gasnącego w oczach z powodu choroby nowotworowej? Nie. Wszelkie słowo jawi się tu jako puste, małe, płytkie, błahe...

A jednak... Chrześcijaństwo, które jest religią nadziei i miłości, poszukuje światła w każdej sytuacji życiowej człowieka, choćby tej najbardziej dramatycznej. Nie unika trudnych pytań, wierząc w słowa Zbawiciela, iż Duch doprowadza nas do pełnej prawdy (por: J 16 13).

fragment książki Ks. Andrzej Muszala - ur. 1963 roku, dr hab. teologii, dyrektor Międzywydziałowego Instytutu Bioetyki Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie, duszpasterz akademicki. Założyciel pustelni w Beskidzie Małym.

Książka "Przewodnik po cierpieniu" - ks. Andrzej Muszala - oprawa miękka - Wydawnictwo Fundacja Pustelnia pl. Książka posiada 96 stron i została wydana w 2016 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
ks. Andrzej Muszala - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Nasz największy dar - okładka książki

Nasz największy dar

Henri J.M. Nouwen
Moja Droga Krzyżowa - okładka książki

Moja Droga Krzyżowa

ks. Andrzej Muszala
Rut Moabitka. Krewna Boga - okładka książki

Rut Moabitka. Krewna Boga

bp Grzegorz Ryś