pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Przesunąć horyzont

Autor książki:

Martyna Wojciechowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Burda
Rok wyd.: 2015
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 264 s.
Wymiar: 155x215 mm
EAN: 9788375966190
ISBN: 978-83-7596-619-0
Data: 2015-09-21
29.65  44.90  15.25 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Ta książka to nie tylko historia trudnej wspinaczki na najwyższą górę świata. To opis ekstremalnej podróży w głąb siebie - trwającej dwa miesiące walki Martyny z samą sobą i z nieprzewidzianym górskim żywiołem. Przede wszystkim jednak to opowieść o dziewczynie, która po ciężkim wypadku samochodowym i złamaniu kręgosłupa wyznaczyła sobie cel - zdobycie Mount Everestu.

Nowe - wzbogacone i uaktualnione wydanie.

Dla mnie Everest byłby podwójnym zwycięstwem. Kiedy dziesięć lat temu przechodziłam chemioterapię i dwie operacje, lekarze powiedzieli mi: "Pani Martyno, teraz będzie się pani musiała oszczędzać, żyć ostrożniej". Kiedy półtora roku temu uległam wypadkowi, lekarze powiedzieli: "Pani Martyno, teraz będzie pani musiała zrezygnować z większości rzeczy, które pani robiła. Góry, motory, narty, teraz musi pani żyć inaczej". Gdybym zdobyła Everest, to byłoby to dla mnie coś naprawdę wielkiego.

I oto tu jestem.

Martyna Wojciechowska
Martyna Wojciechowska - dziennikarka, od 8 lat redaktor naczelna polskiej edycji magazynów "National Geographic" i "NG Traveler". Od 1998 roku związana z telewizją TVN, dla której zrealizowała ponad 50 odcinków autorskiej serii podróżniczej "Kobieta na krańcu świata", która emitowana jest w 10 krajach na świecie. Jako druga Polka zdobyła Koronę Ziemi (Mount Everest w 2006 roku), jako pierwsza kobieta z Europy Środkowo-Wschodniej ukończyła rajd Dakar. Autorka 10 bestsellerowych książek. Wielokrotnie nagradzana prestiżowymi nagrodami m.in. wybrana przez BBC Knowledge najbardziej pożądanym pracodawcą, Kobieta Roku 2009, Osobowość Roku 2011 i 2014, Najbardziej Wpływowa Kobieta roku 2014 w kategorii Media w rankingu Gazety Wyborczej, laureatka Wiktora 2014 w kategorii Wyjątkowa Osobowość, zdobywczyni nagrody za najlepszy projekt książkowy roku 2014 w plebiscycie National Geographic Society w Waszyngtonie. Laureatka Złotej Nimfy za dokument "Ludzie Duchy" na festiwalu w Monte Carlo. Mama 7-letniej Marysi.

Książka "Przesunąć horyzont" - Martyna Wojciechowska - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Burda. Książka posiada 264 stron i została wydana w 2015 r. Cena 29.65 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Początek - okładka książki

Początek

Dan Brown
Góry, wolność i przygoda - okładka książki

Góry, wolność i przygoda

Don Graydon, Kurt Hanson
Produkty podobne:
Na marginesie - okładka książki

Na marginesie

Władysław M. Turski
Holandia. Presja depresji - okładka książki

Holandia. Presja depresji

Marek Orzechowski
Z mocy nadziei - okładka książki

Z mocy nadziei

Wojciech Sumliński