pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Przestrzenny wymiar karier menedżerów i przedsiębiorców. Analiza socjologiczna
Tytuł książki:

Przestrzenny wymiar karier menedżerów i przedsiębiorców. Analiza socjologiczna

Autor książki:

Waldemar Dymarczyk

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 234 s.
Wymiar: 170x240 mm
EAN: 9788381422697
ISBN: 978-83-8142-269-7
Data: 2018-12-06
37.11  42.90  5.79 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Przestrzenny wymiar karier menedżerów i przedsiębiorców. Analiza socjologiczna - Waldemar Dymarczyk - opis książki:

W publikacji zrekonstruowano przestrzenny wymiar karier ludzi biznesu, szczególnie predysponowanych do roli kreatorów przestrzeni, gdzie realizują swoje ambicje zawodowe i pasje życiowe. Zmiany, jakich dokonują w środowisku pracy i poza nią, dotyczą nie tylko ich samych czy najbliższych im osób, lecz także mają duże znaczenie dla członków organizacji, partnerów, konkurentów i kooperantów. W monografii przedstawiono powiązane ze sobą, ale i jakościowo rozróżnialne etapy postrzegania przez nich przestrzeni oraz działań wobec niej - od traktowania przestrzeni jako zasobu, poprzez przejmowanie jej w zarząd, aż do panowania nad nią. Skuteczność owej kontroli łączy się z dominującym i charakterystycznym dla ludzi odgrywających kluczowe role organizacyjne modelem kariery-konstrukcji, czyli z intencjonalnym i pragmatycznym zarządzaniem własną ścieżką zawodową oraz planem życiowym.

Książka jest adresowana do teoretyków i praktyków zarządzania organizacjami, a także do badaczy społecznych oraz wszystkich zainteresowanych paradygmatem interpretatywnym i jakościowymi metodologiami badawczymi, zwłaszcza teorią ugruntowaną.

Książka „Przestrzenny wymiar karier menedżerów i przedsiębiorców. Analiza socjologiczna” - oprawa miękka - Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego. Książka posiada 234 stron i została wydana w 2018 r. Cena 37.11 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Przestrzenny wymiar karier menedżerów i przedsiębiorców. Analiza socjologiczna"
Waldemar Dymarczyk - autor m.in.:
Produkty podobne:
Transnarodowe życie rodzin - okładka książki
Transnarodowe życie rodzin Magdalena Ślusarczyk
Doświadczenie in vitro - okładka książki
Doświadczenie in vitro Magdalena Radkowska-Walkowicz