pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Przemiana w Chrystusa. Przewodnik po dynamice Ćwiczeń Duchowych
Tytuł książki:

Przemiana w Chrystusa. Przewodnik po dynamice Ćwiczeń Duchowych

Autor książki:

Alex Lefrank

Dane szczegółowe:
Wydawca: WAM
Rok wyd.: 2016
Oprawa: twarda
Ilość stron: 440 s.
Wymiar: 155x255 mm
EAN: 9788377671115
ISBN: 978-83-7767-111-5
Data: 2016-12-13
pozycja niedostępna
Produkty podobne:
okładka książki - Pochwała kłótni małżeńskiej
Pochwała kłótni małżeńskiej 27.33 zł pozycja dostępna!

Każda droga rekolekcyjna to jedyna w swoim rodzaju przygoda przemiany w Chrystusa
Drogę takiej przemiany w rekolekcjach według Ćwiczeń duchowych św. Ignacego Loyoli ukazuje Alex Lefrank. Autor, opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu posługi jako rekolekcjonista i kierownik duchowy, szczegółowo opisuje kolejne etapy rekolekcyjnej drogi: fundament, kryzys, naśladowanie, cierpienie, uwielbienie. Zwraca przy tym uwagę na typowe dla tego procesu prawidłowości, analizuje kluczowe dla rekolekcji ignacjańskich momenty, podaje istotne dla nich teksty biblijne, mówi, jak radzić sobie z ujawniającymi się w ich czasie konfliktami, a wszystko z uwzględnieniem aspektów antropologicznych i psychologicznych.

Książka stanowi cenne wsparcie zarówno dla osób odpowiedzialnych za kierownictwo duchowe, jak i dla tych, którym zależy na wzroście duchowym i pogłębiając swoją relację z Chrystusem, weszli na drogę Ćwiczeń duchowych św. Ignacego. Pierwsi znajdą w niej precyzyjny opis dynamiki ignacjańskich rekolekcji, drugim pomoże ona lepiej zrozumieć to, co w czasie owych rekolekcji przeżyli, i otworzyć się na nowe doświadczenia.

Przemiana w Chrystusa to świetny punkt wyjścia nie tylko do właściwej zmiany w życiu, lecz także do refleksji nad dziełem szesnastowiecznego świętego i założyciela zakonu jezuitów.

Książka "Przemiana w Chrystusa. Przewodnik po dynamice Ćwiczeń Duchowych" - Alex Lefrank - oprawa twarda - Wydawnictwo WAM. Książka posiada 440 stron i została wydana w 2016 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Wytrwale kochaj Boga - okładka książki

Wytrwale kochaj Boga

Piotr Rostworowski OSB
Kwiatki Świętego Kaspra - okładka książki

Kwiatki Świętego Kaspra

Raffaele Bernardo