pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Przejście. Śmierć i to, co potem...

Autor książki:

Piotr Kalinowski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo AA
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 296 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788378649007
ISBN: 978-83-7864-900-7
Data: 2015-04-30
Cena wydawcy: 29.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Śmierci nie ma! Po śmierci ciała osoba nadal żyje!

Początek życia w zaświatach Ciemny tunel Spotkania z bezcielesnymi istotami Projekcja przyszłości Powrót do ciała Nowe dowody naukowe na istnienie życia po śmieci

Niezwykła książka lekarza, który spogląda za zasłonę oddzielającą życie od śmierci. Na podstawie badań i wniosków innych lekarzy oraz doświadczeń pacjentów, którzy przeszli śmierć kliniczną i powrócili do życia, autor odkrywa wagę ostatnich chwil ziemskiego życia człowieka oraz dotyka tajemnicy życia za progiem śmierci.

Podjąłem się próby porównania doświadczeń medyków przeprowadzających reanimacje z pracami teologów chrześcijańskich i wybitnych współczesnych naukowców, by w ten sposób pomóc lepiej zrozumieć prawdziwe znaczenie nowej wiedzy, która dopiero wkracza do świata nauki.

Niezaprzeczalny pozostaje fakt, że śmierć nie oznacza końca istnienia osobowości. Moje życie na ziemi jest tylko częścią mojego życia w ogóle, to dopiero początek rozwoju moich cech i mnie samego.

Autor

Piotr Kalinowski, z pochodzenia Rosjanin, do końca II wojny światowej nazywał się Wiktor Istomin. Został lekarzem. W czasie II wojny po wkroczeniu wojsk niemieckich został osadzony w obozie koncentracyjnym, z którego uszedł z życiem. Na terenach okupowanych przez Wehrmacht zasłynął jako lekarz-cudotwórca. Przymuszony przez Niemców do pracy w obozach dla jeńców wojennych, słusznie obawiał się, że w razie wyzwolenia przez Armię Czerwoną grozić mu będzie aresztowanie i łagier. Dlatego z pomocą zaprzyjaźnionego majora armii brytyjskiej w ciągu jednej nocy zmienił dokumenty i za jednym pociągnięciem pióra Wiktor Istomin stał się Piotrem Kalinowskim… Pod nowym nazwiskiem osiadł w Australii, gdzie z powodzeniem kontynuował karierę naukową. Istomin/ Kalinowski dożył 97 lat. Zmarł w maju 2003 roku.

Książka "Przejście. Śmierć i to, co potem..." - Piotr Kalinowski - oprawa miękka - Wydawnictwo AA. Książka posiada 296 stron i została wydana w 2015 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]