pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Prowincjuszka?

Autor książki:

Lucy Lech

Dane szczegółowe:
Wydawca: Warszawska Firma Wydawnicza
Rok wyd.: 2012
Oprawa: miękka
Ilość stron: 346 s.
Wymiar: 144x206 mm
EAN: 9788378052395
ISBN: 978-83-7805-239-5
Data: 2012-11-21
Cena wydawcy: 40.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Dziewczyna z powieści, pełna kompleksów, ale i nieposkromionej fantazji snuje opowieść o swej drodze do samodzielności, o szalonych przygodach, romansach, małżeństwach, zawieranych pospiesznie i szybko zrywanych, o ogromnej, choć toksycznej miłości, która ciąży nad całym jej życiem. Znakomite studium obyczajowe, wyraziście zarysowane charaktery, cała gama uczuć - od silnych więzi z domem rodzinnym, poprzez przyjaźnie, sympatie, fascynacje i zakochania.

Ja, konserwatywna, a jednocześnie zafascynowana nowościami podróżniczka, nie lubiąca tłumów, piątku i ciemności, dotarłam na druga półkulę po wytchnienie i wolność emocjonalną. Zamiast leniwego, jesiennego słońca i ciszy z buszem spotkałam tam wyjątkowego mężczyznę, oferującego uczucie gorące jak tutejszy klimat, wspierającego we wszystkich poczynaniach.

Napisałam do niego długi list podczas jego dwudniowej nieobecności. Po powrocie prosił abym zaczęła pisać, cokolwiek. Ze spisywania zabawnych wydarzeń z dzieciństwa z ukochanym lasem, przeżytych, opowiadanych, lub wykreowanych z marzeń i rozmyślań powstawała pierwsza książka - Prowincjuszka . Czytałam, wówczas już mężowi, każdy jej fragment.

Słuchał, cieszył się i zachęcał do pisania.

Książka "Prowincjuszka?" - Lucy Lech - oprawa miękka - Wydawnictwo Warszawska Firma Wydawnicza. Książka posiada 346 stron i została wydana w 2012 r.