pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Życie nie lubi porządku

Autor książki:

Agnieszka Świrniak

Dane szczegółowe:
Wydawca: Warszawska Firma Wydawnicza
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 400 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788380111141
ISBN: 978-83-8011-114-1
Data: 2022-03-10
Cena wydawcy: 44.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Klarę Poirot warto zaprosić na pogaduchy. Jej świat tchnie empatią, inteligencją, stanowczością i profesjonalizmem. Jeśli bliska jest Ci jej społeczna tolerancja i otwartość - poznaj Klarę. Jeśli chcesz się z nią pokłócić, zetrzeć w boju - i tak poznaj Klarę.

Krzysztof Petek, autor powieści przygodowo-sensacyjnych
Klara nie jest nowym wcieleniem Herkulesa Poirot, choć mają wspólne nazwisko oraz cechy, takie jak dokładność, błyskotliwość czy charyzma. Herkules miał wąsy i melonik, Klara ma wymykający się z kitki kosmyk włosów i zawsze pomalowane na czarno paznokcie. Gdańska policjantka zabierze Cię w świat, w którym każde kolejne śledztwo okaże się bardziej nieprzewidywalne i wciągające od poprzedniego. Czy Iza padła ofiarą homofobii Kto i w jakim celu ukradł biżuterię żony premiera Co takiego zrobił ubrany na biało biznesmen, aby zasłużyć na pseudoreligijną śmierć. Czy w sprawie zaginięcia amatora sztuki niemieckiego pochodzenia pomogą Klarze antyterroryści I czy w natłoku policyjnych obowiązków uda jej się znaleźć nową miłość życia oraz spełnić marzenie o macierzyństwie Na ile romans z kobietą da jej poczucie satysfakcji A może będzie musiała raz jeszcze wypisać swoje życie w punktach i nauczyć się odgrywać te wszystkie role jednocześnie Jedno jest pewne - przygotuj swoje szare komórki, bo bez nich lektura przygód Klary się nie obędzie!

Książka "Życie nie lubi porządku" - Agnieszka Świrniak - oprawa miękka - Wydawnictwo Warszawska Firma Wydawnicza. Książka posiada 400 stron i została wydana w 2022 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]