pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Prorocze wstawiennictwo. Jak się modlić o Boże prowadzenie
Tytuł książki:

Prorocze wstawiennictwo. Jak się modlić o Boże prowadzenie

Autor książki:

Anne Lemaitre

Dane szczegółowe:
Wydawca: Esprit
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 352 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788366061507
ISBN: 978-83-6606-150-7
Data: 2019-02-01
19.44  29.90  10.46 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Prorocze wstawiennictwo. Jak się modlić o Boże prowadzenie - opis książki:

Jak się modlić wstawienniczo?
Często wstawiennictwo nie przynosi wyrazistego, widzialnego owocu, a prośby kierowane do Boga wydają się czymś naiwnym i nieskutecznym, jakby trafiały w pustkę? A jednak modlitwa wstawiennicza zawsze ma gigantyczne znaczenie w przestrzeni duchowej!
Na czym właściwie polega wstawiennictwo? Jak się modlić? Jak rozeznawać wizje, obrazy i natchnienia przychodzące do głowy podczas modlitwy? Jaka jest rola charyzmatów w modlitwie za innych? I w czym wstawiennik przypomina obserwatora i strażnika, a w czym surykatkę?
Anne Lemaître - ukończyła studia biblijne w Instytucie Katolickim w Paryżu. Jest zaangażowana w posługę proroczego wstawiennictwa od 2006 roku.

Ochrzczony to żołnierz, który ma uważnie słuchać swojego Dowódcy, Ducha Świętego, aby odeprzeć ataki nieprzyjaciela. To żołnierz, który ma być święty, poddany i zdeterminowany do współdziałania z Bogiem. Ta książka przypomina, że Bóg dał nam konkretne narzędzia i broń do walki o ludzkie dusze. Teoria, praktyka i świadectwa wzmacniają wiarę w to, że Ojciec chce działać przez pokornych. Obowiązkowa lektura dla każdego wstawiennika... i nie tylko.

Krzysztof Sowiński, ewangelizator, wspólnota Głos Pana, projekt SOWINSKY

Książka "Prorocze wstawiennictwo. Jak się modlić o Boże prowadzenie" - Anne Lemaitre - oprawa miękka - Wydawnictwo Esprit. Książka posiada 352 stron i została wydana w 2019 r. Cena 19.44 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]