pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Księgarnia »
Książki »
»
Proroctwo, które można wypełnić
książka:

Proroctwo, które można wypełnić

Dane szczegółowe:
Wydawca: Esprit
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 456 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788366061811
ISBN: 978-83-6606-181-1
Data: 2019-04-16
20.56  34.90  14.34 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Proroctwo, które można wypełnić - opis książki:

Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli mojej, wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście moje.

Jezus do świętej siostry Faustyny
Po co istnieje nasz kraj? Czy Chrystus faktycznie powierzył Polakom wyjątkową misję? A jeśli tak, to kiedy się ona wypełni? W jaki sposób każdy z nas może wskrzesić iskrę wiary, by zapłonął świat? I czy nie odrzucamy Bożego wezwania do przymierza?
Przeczytaj wywiady z wielkimi duchowymi przewodnikami i świadkami Chrystusa, którzy opierając się na proroctwach Matki Bożej, świętej siostry Faustyny, prymasa Hlonda czy Teresy Neumann, odczytują rolę Polski we współczesnym świecie. Książka została poszerzona o fragmenty rozmów z bohaterami Proroctwa, które nie znalazły się filmie.

Jesteśmy dzisiaj świadkami wielkiej walki duchowej na śmierć i życie. Polska moim zdaniem odegra w tym olbrzymią rolę. Jesteśmy bodaj jedynym krajem w Europie, w którym Kościół jeszcze trwa, w którym jest podtrzymywana tradycyjna wiara, kościoły nie są sprzedawane, nie są puste.

ks. Piotr Glas
Bóg daje nam szansę na odpowiedź; nie chce jej wymusić. To bardzo duża odpowiedzialność: ktoś wszechmocny wychodzi z propozycją. Chyba nie ma bardziej udręczonego narodu niż Izrael, dlatego że jest wybranym narodem. Słowa Polskę szczególnie umiłowałem wybrzmiewają jak Wybrałem was. Jeśli teraz nie wejdziecie w przymierze, czyli zlekceważycie moją propozycję, czego możecie się spodziewać?
Augustyn Pelanowski OSPPE
Z zewnątrz iskra z Polski jest czymś niewidocznym. To może być coś tak małego i skromnego, że nie trzeba wcale podnosić głosu, tylko mobilizować ludzi, którzy nie boją się swojego codziennego krzyża, żeby ofiarowali się za ludzkość. Nawet jeden człowiek, który staje przed Bogiem, podejmuje swój krzyż i go ofiaruje, staje się iskrą. Za iskrę ofiarowałem swoje życie, za jej rozwój, za jej moc wewnętrzną, żeby tych ludzi było jak najwięcej i jak największego formatu.

ks. Adam Skwarczyński
Zanim przyjdzie tryumf Niepokalanego Serca, zanim nastanie wiosna Kościoła, zanim Kościół odnowi się jako Oblubienica i zostanie zaślubiony Oblubieńcowi, który przyjdzie po swoją Oblubienicę, będzie czas takich ciemności, w których prawie wszystkie światła zgasną. Nie będzie oficjalnych miejsc kultu, być może, jak mówią święci i mistycy, kościoły zostaną zamienione w świątynie Antychrysta.

ks. Dominik Chmielewski SDB

Książka „Proroctwo, które można wypełnić” - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Esprit.

Książka posiada 456 stron i została wydana w 2019 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Proroctwo, które można wypełnić"
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Serce naszej Matki - okładka książki
Serce naszej Matki Alan A. Carver
40 dni walki duchowej - okładka książki
40 dni walki duchowej ks. Piotr Glas
Niebo przemówiło - okładka książki
Niebo przemówiło Carver Alan Ames
Nie ma już czasu! - okładka książki
Nie ma już czasu! o. Augustyn Pelanowski OSPPE
Dekalog. Prawdziwa droga w czasach - okładka książki
Dekalog. Prawdziwa droga w czasach zamętu ks. Piotr Glas, Tomasz P. Terlikowski
Produkty podobne:
U drzwi Twoich stanę Panie - okładka książki
U drzwi Twoich stanę Panie Bogusław Łaski
Żyj zanim umrzesz - okładka książki
Żyj zanim umrzesz Daniel Kolenda