pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Księgarnia »
Książki »
»
Profesjonalne programowanie w Pythonie Poziom ekspert. Seria: Technologia...
książka:

Profesjonalne programowanie w Pythonie Poziom ekspert. Seria: Technologia i rozwiązania

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 496 s.
Wymiar: 170x226 mm
EAN: 9788328330337
ISBN: 978-83-2833-033-7
Data: 2017-08-08
51.25  79.00  27.75 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Profesjonalne programowanie w Pythonie Poziom ekspert. Seria: Technologia i rozwiązania - Michał Jaworski, Tarek Ziade - opis książki:

Twórcy Pythona niemal od początku starali się opracować wieloparadygmatowy język zorientowany na czytelność kodu i produktywność programisty. Dziś język ten jest uważany za wszechstronny i potężny, a do tego cechuje się prostotą i elastycznością. Nadaje się zarówno do pisania niedużych skryptów, jak i wielkich systemów, a także do wysoce specjalistycznych zadań, jak choćby analiza danych w celach naukowych. Mimo to pisanie kodu, który jest wydajny, prosty w utrzymaniu oraz łatwy w użyciu, wciąż sprawia problemy nawet zaawansowanym programistom Pythona.

Niniejsza książka jest zbiorem praktyk stosowanych przez najlepszych programistów pracujących z Pythonem. Jest przeznaczona dla osób zawodowo zajmujących się rozwojem oprogramowania oraz dla ambitnych pasjonatów w tej dziedzinie. Poza opisem zaawansowanych technik programowania w Pythonie znalazły się tu również informacje o narzędziach i technikach stosowanych obecnie przez profesjonalnych programistów. Opisano metody zarządzania kodem, tworzenia, dokumentowania i testowania kodu oraz zasady optymalizacji oprogramowania. Przedstawiono również wzorce projektowe, które szczególnie docenią programiści Pythona.

Najważniejsze zagadnienia przedstawione w książce:
metodologie pracy w Pythonie i najlepsze praktyki składniowe
rozszerzenia Pythona napisane w innych językach programowania
techniki profilowania aplikacji
przetwarzanie współbieżne i równoległe
najprzydatniejsze wzorce projektowe
Python - niezawodne narzędzie dla profesjonalisty!

Książka „Profesjonalne programowanie w Pythonie Poziom ekspert. Seria: Technologia i rozwiązania” - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion.

Książka posiada 496 stron i została wydana w 2017 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Profesjonalne programowanie w Pythonie Poziom ekspert. Seria: Technologia..."
Michał Jaworski, Tarek Ziade - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne: