pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Problematyka akcjonariatu pracowniczego w Polsce na tle doświadczeń...
Tytuł książki:

Problematyka akcjonariatu pracowniczego w Polsce na tle doświadczeń międzynarodowych. Seria: Monografie prawnicze

Autor książki:

Michał Leski

Dane szczegółowe:
Wydawca: C H Beck
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 186 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788381280778
ISBN: 978-83-8128-077-8
Data: 2017-10-11
Cena wydawcy: 99.00 złpozycja niedostępna
Produkty podobne:
okładka książki - Prawo nieruchomości. Seria: Studia
Prawo nieruchomości. Seria: Studia prawnicze 82.39 zł pozycja dostępna!

Problematyka akcjonariatu pracowniczego w Polsce na tle doświadczeń międzynarodowych. Seria: Monografie prawnicze - Michał Leski - opis książki:

Akcjonariat pracowniczy to idea, która umiejętnie wdrożona przynosi wymierne korzyści pracownikom, firmom, a także gospodarkom krajów, które zdecydowały się podjąć wysiłek jego upowszechniania. Doskonałym przykładem są Stany Zjednoczone, a w Europie - Francja czy Austria. W Polsce własność pracownicza nie miała do tej pory szansy na prawdziwy rozkwit. Ta sytuacja może się poprawić dzięki propozycjom zawartym w Strategii Odpowiedzialnego Rozwoju. Aby wprowadzić je w życie, potrzebne są zmiany w prawie oraz wielopłaszczyznowa edukacja dotycząca akcjonariatu pracowniczego. Monografia Michała Leskiego, opisując historię tej idei, praktyczne przykłady jej zastosowania na świecie i obecny stan prawny w Polsce, wskazuje jednocześnie pożądane kierunki zmian. Dzięki temu stanowi praktyczne kompendium dla wszystkich poszukujących rzetelnej wiedzy na ten temat.

Książka „Problematyka akcjonariatu pracowniczego w Polsce na tle doświadczeń międzynarodowych. Seria: Monografie prawnicze” - oprawa miękka - Wydawnictwo C H Beck. Książka posiada 186 stron i została wydana w 2017 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce ""
Michał Leski - autor m.in.: