pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Pragnienia. Ukryte źródło duchowości
Tytuł książki:

Pragnienia. Ukryte źródło duchowości

Autor książki:

Philip Sheldrake

Dane szczegółowe:
Wydawca: WAM
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 280 s.
EAN: 9788327716361
ISBN: 978-83-2771-636-1
Data: 2019-01-18
26.06  34.90  8.84 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Bóg jest przed wszystkim Bogiem pragnienia
Pragnienie jest potężną siłą, która często motywuje nas do podejmowania szczególnych wyzwań. Moc pożądania, choć wcielona i zmysłowa, została nam dana przez Boga i pełni rolę klucza do całej ludzkiej duchowości.

Czerpiąc z Pisma Świętego, chrześcijańskiej klasyki duchowości oraz osobistego doświadczenia, Philip Sheldrake odkrywa, jaką rolę pełnią pragnienia w odniesieniu do Boga, modlitwy, seksualności i dokonywania wyborów. Wyjaśnia przyczyny podejrzliwości Kościoła wobec pragnień i tłumaczy, czym się one różnią od potrzeb. Pokazuje, jak zrozumieć i ukierunkować pragnienia tak, aby prowadziły do pełniejszego życia oraz spotkania Boga.

Pragnienia nie dają nam spokoju. Ofiarowane przez Boga, definiują nas jako ludzi w najgłębszym sensie tego słowa. W tym też sensie stanowią energię dla ludzkiej duchowości.

Jest to książka godna polecenia dla każdej osoby poszukującej bardziej spójnego wyobrażenia swojego życia duchowego. Ronald Rolheiser OMI
Philip Sheldrake - badacz duchowości chrześcijańskiej, teolog i historyk. Wykładowca w Cambridge Theological Federation oraz dyrektor Instytutu Studiów Współczesnej Duchowości w Oblackiej Szkole Teologicznej. Prowadził zajęcia z klerykami przygotowującymi się do święceń kapłańskich oraz warsztaty na temat duchowości i seksualności. Czynnie zaangażowany w dialog międzyreligijny.

Książka "Pragnienia. Ukryte źródło duchowości" - Philip Sheldrake - oprawa miękka - Wydawnictwo WAM. Książka posiada 280 stron i została wydana w 2018 r. Cena 26.06 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne:
Sakrament bierzmowania - okładka książki
Sakrament bierzmowania ks. Piotr Studnicki
Kto szuka prawdy szuka Boga - okładka książki
Kto szuka prawdy szuka Boga Marek Jędraszewski
Żyj w wolności Ducha - okładka książki
Żyj w wolności Ducha Salvatore Martinez