pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Poznaj prawdę. Agenci CIA zdradzą ci, jak przekonać każdego, by powiedział wszystko

Dane szczegółowe:
Wydawca: Sine Qua Non
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 336 s.
Wymiar: 140x205 mm
EAN: 9788381295314
ISBN: 978-83-8129-531-4
Data: 2020-02-21
29.76 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Nowa książka autorów bestsellerowej Anatomii kłamstwa!
Jeśli chcesz dowiedzieć się, dlaczego pracownik nie wywiązuje się ze swoich obowiązków?
Jeżeli twoje dziecko zmaga się z problemami z rówieśnikami, ale nie chce mówić na ten temat?
Jeśli zastanawiasz się, dlaczego twój partner nie jest do końca szczery i nie wiesz, jak przekonać go, aby wyznał prawdę?
Albo ciekawi cię, jakich technik używają sprzedawcy, by namówić klientów do zakupu niepotrzebnego gadżetu...

...to oznacza, że ta książka jest dla ciebie.

Umiejętność skutecznego dotarcia do prawdy jest wyjątkowym talentem, który posiada niewiele osób. Co możesz zrobić, nie mając specjalnego przeszkolenia, gdy wiesz, że ktoś ukrywa ważne informacje, a ty koniecznie chcesz je poznać?
Proponujemy kilka skutecznych metod perswazji - i to autorstwa nie byle kogo, bo specjalistów, którzy poparli je wieloletnim doświadczeniem!
Philip Houston, Michael Floyd i Susan Carnicero, byli agenci CIA i autorzy bestsellerowej Anatomii kłamstwa pokażą ci, jak wydobyć z ludzi prawdę, a do tego nauczą cię technik stosowanych w walce z terroryzmem. Znajdziesz tutaj relacje z autentycznych przesłuchań, obszerne wyjaśnienia i przykłady z codziennego życia. Uzupełnione zostały spostrzeżeniami Petera Romary ego, uznanego na arenie międzynarodowej prawnika, trenera i eksperta w stosowaniu podobnych technik w prawie, biznesie i negocjacjach.

Jeśli chcesz stać się prawdziwym profesjonalistą w wydobywaniu prawdy, pora sięgnąć po przewodnik agentów CIA. Jesteś na to gotowy?

Książka "Poznaj prawdę. Agenci CIA zdradzą ci, jak przekonać każdego, by powiedział wszystko" - Philip Houston, Mike Floyd, Susan Carnicero - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Sine Qua Non. Książka posiada 336 stron i została wydana w 2020 r. Cena 29.76 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.