pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Powrót do Whistle Stop

Autor książki:

Fannie Flagg

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Literackie, WL
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 448 s.
Wymiar: 145x207 mm
EAN: 9788308074138
ISBN: 978-83-0807-413-8
Data: 2021-08-11
28.73 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 7 dni

Opis książki:

Kontynuacja kultowych Smażonych zielonych pomidorów Bestseller "The New York Timesa" Kilka pokoleń czytelników czekało na tę powieść! Jak dobrze wrócić do domu i uściskać starych znajomych! Otóż i oni: Idgie, Julian i jego żona, Opal; kucharka Sipsey; Duży George; szeryf Grady Kilgore; ich dzieci i wnuki. Po tym, jak kawiarnia w Whistle Stop zamknęła swoje podwoje, a stacja kolejowa przestała działać, miasteczko opustoszało. Dzięki świątecznym listom Dot Weems - żadnych plotek, same fakty! - sąsiedzka więź jednak przetrwała i znów wszyscy byli świetnie poinformowani.

Po latach emerytowany weterynarz Bud Threadgode postanawia odwiedzić miejsce, w którym on i jego matka Ruth Jamison byli tacy szczęśliwi. Zaginięcie starszego pana uruchamia lawinę zaskakujących wydarzeń. Do akcji wkracza właścicielka różowego cadillaca Evelyn Couch, na jaw wychodzą hazardowe grzeszki Idgie, a córka Buda zaczyna nowe życie właśnie wtedy, gdy myślała, że wszystko już za nią.

Pełna życzliwości, wesoła i smutna, dobroduszna i przekorna opowieść w niepodrabialnym stylu vintage. O rozstaniach i powrotach, tęsknocie za domem, a także o tym, że każda tajemnica prędzej czy później znajdzie swego odkrywcę.

Książka "Powrót do Whistle Stop" - Fannie Flagg - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Literackie, WL. Książka posiada 448 stron i została wydana w 2021 r. Cena 28.73 zł. Zapraszamy na zakupy!