pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
okładka książki - Kodeks postępowania cywilnego.
Kodeks postępowania cywilnego. Komentarz 177.28 zł pozycja dostępna!
Księgarnia »
Książki »
»
Postępowanie zabezpieczające. Postępowanie zabezpieczające i egzekucyjne....
książka:

Postępowanie zabezpieczające. Postępowanie zabezpieczające i egzekucyjne. Tom 2

Dane szczegółowe:
Wydawca: CURRENDA
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 384 s.
Wymiar: 140x205 mm
EAN: 9788365966001
ISBN: 978-83-6596-600-1
Data: 2018-02-02
pozycja niedostępna

Postępowanie zabezpieczające. Postępowanie zabezpieczające i egzekucyjne. Tom 2 - Izabella Gil - opis książki:

Postępowanie Zabezpieczające i Egzekucyjne to ponad dwadzieścia pozycji książkowych, razem kilka tysięcy stron poświęconych problemom egzekucji i zabezpieczenia. Poruszono w nich zagadnienia teoretyczne oraz wskazano problemy praktyczne związane z prowadzeniem egzekucji i dokonywaniem zabezpieczenia roszczeń w obecnym czasie. W poszczególnych publikacjach omówiono wszystkie rozdziały części II i III kodeksu postępowania cywilnego, zgodnie z jego systematyką. Wiedza odnosząca się np. do danego sposobu egzekucji zawarta jest w odrębnych publikacjach. Każda z publikacji w serii zawiera kompleksowe omówienie tytułowego zagadnienia.

"Postępowanie zabezpieczające" to drugi tom serii Postępowanie Zabezpieczające i Egzekucyjne. Autorstwo Profesor UWr dr hab. Izabelli Gil zapewnia wysoki poziom merytoryczny. Jest to druga w Polsce monografia poświęcona wyłącznie postępowaniu zabezpieczającemu. Poprzednia publikacja, autorstwa Zenona Knypla, została wydana nakładem naszego Wydawnictwa w 2007 roku. - Redaktor Naukowy dr Grzegorz Sikorski
Konsekwentny i spójny układ recenzowanej pracy dowodzi, że wypowiedź Autorki jest przemyślana. Poszczególne, następujące po sobie części pracy są logiczną konsekwencją poprzednich, a omawiane wątki merytoryczne prezentowane są w sposób wyczerpujący i zupełny, prezentując pełny obraz analizowanych instytucji prawnych.

Z recenzji dr hab. Andrzeja Jarochy

Książka „Postępowanie zabezpieczające. Postępowanie zabezpieczające i egzekucyjne. Tom 2” - oprawa miękka - Wydawnictwo CURRENDA.

Książka posiada 384 stron i została wydana w 2017 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Postępowanie zabezpieczające. Postępowanie zabezpieczające i egzekucyjne...."
Izabella Gil - autor m.in.:
Postępowanie upadłościowe. Współczesne - okładka książki
Postępowanie upadłościowe. Współczesne problemy... Izabella Gil, Joanna Kruczalak-Jankowska, Anna Machnikowska, Elwira Marszałkowska-Krześ (red.);