pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
»
»
»
Postępowanie powypadkowe (+ CD)
książka:

Postępowanie powypadkowe (+ CD)

Dane szczegółowe:
Wydawca: C H Beck
Rok wyd.: 2009
Oprawa: miękka
Ilość stron: 240 s.
Wymiar: 210x295 mm
EAN: 9788325507015
ISBN: 978-83-2550-701-5
Data: 2009-06-03
pozycja niedostępna

Postępowanie powypadkowe (+ CD) - opis książki:

Stan prawny maj 2009 r.
Publikacja skierowana do wszystkich osób zajmujących się sprawami bezpieczeństwa i higieny pracy w firmie, w tym do: zakładowych specjalistów ds. bhp, pracowników działów kadr oraz pracodawców. Omówiono w niej zasady postępowania i dokumentowania: * wypadków przy pracy, * wypadków w drodze do i z pracy oraz * wypadku ucznia na terenie szkoły.
Kolejne rozdziały książki prowadzą Czytelnika przez prawne zawiłości postępowania powypadkowego - od zawiadomienia o dojściu do zdarzenia do sporządzenia odpowiedniej dokumentacji. Dzięki szczegółowym komentarzom ekspertów i licznym przykładom zamieszczonym w tekście łatwo właściwie zakwalifikować wypadek i poprawnie wypełnić wymagane dokumenty.
Istotnym atutem opracowania jest płyta CD, na której umieszczono gotowe wzory omawianych w publikacji dokumentów, ujednolicone teksty aktów prawnych oraz dane teleadresowe instytucji, które należy zawiadamiać o wypadkach. Na płycie znajdują się między innymi: * protokół powypadkowy, * statystyczna karta wypadku przy pracy, * karta wypadku przy pracy, * karta wypadku w drodze do i z pracy, * druki powołania zespołu powypadkowego, * protokoły wyjaśnień poszkodowanego i świadków wypadku, * dokumentacja oględzin miejsca wypadku, * karta obliczania kosztów wypadku.
Wersja elektroniczna dokumentów umożliwia natychmiastowe ich wypełnienie, wydrukowanie i archiwizację.

Książka „Postępowanie powypadkowe (+ CD)” - oprawa miękka - Wydawnictwo C H Beck.

Książka posiada 240 stron i została wydana w 2009 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Postępowanie powypadkowe (+ CD)"