pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Postępowanie cywilne. Kazusy
Tytuł książki:

Postępowanie cywilne. Kazusy

Autor książki:

Małgorzata Manowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wolters Kluwer business
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 404 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788380924420
ISBN: 978-83-8092-442-0
Data: 2016-08-10
82.47  89.00  6.53 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Książka stanowi zbiór 59 kazusów z zakresu procedury cywilnej wraz z odpowiedziami i komentarzami pomocnymi aplikantom radcowskim i adwokackim w dokładnym przygotowaniu się do egzaminów końcowych.

W opracowaniu zwrócono uwagę na problemy praktyczne, z jakimi może się zetknąć radca prawny i adwokat w toku sprawy cywilnej. W udzielanych odpowiedziach znajdują się odesłania do orzecznictwa Sądu Najwyższego i sądów powszechnych, praktyki sądowej, a także do poglądów doktryny.

Czwarte wydanie książki uwzględnia najnowsze nowelizacje kodeksu postępowania cywilnego, w tym zmiany wchodzące w życie 8 września 2016 r. dotyczące m.in. dokonywania czynności procesowych za pośrednictwem systemu teleinformatycznego. Wobec pojawiających się nowych problemów w praktyce część kazusów została uaktualniona, a część zmieniona tak, aby uwzględnić najnowsze poglądy wyrażane w orzecznictwie.

Materiały wykorzystane w książce są efektem wieloletniej pracy Autorki z aplikantami radcowskimi i adwokackimi w ramach aplikacji organizowanej przez Okręgową Izbę Radców Prawnych oraz Okręgową Radę Adwokacką w Warszawie.

Książka "Postępowanie cywilne. Kazusy" - Małgorzata Manowska - oprawa miękka - Wydawnictwo Wolters Kluwer business. Książka posiada 404 stron i została wydana w 2016 r. Cena 82.47 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Postępowanie cywilne. Kazusy"
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Energetyka. Wyzwania prawno- instytucjonalne - okładka książki
Energetyka. Wyzwania prawno- instytucjonalne Magdalena Minta, Waldemar Śledzik (red.)
Produkty podobne: