pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Posługa Uwalniania. Komisja Doktrynalna Międzynarodowych Służb Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym

Dane szczegółowe:
Wydawca: Bernardinum
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 148 s.
Wymiar: 146x210 mm
EAN: 9788381271318
ISBN: 978-83-8127-131-8
Data: 2018-05-29
8.89 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

„Posługa uwalniania jest koniecznym wymiarem ewangelizacji w naszym świecie, jest wyzwalającym spotkaniem z miłosierdziem Boga, na które tak duży nacisk kładzie Papież Franciszek. Refleksje i wytyczne zawarte w niniejszej książce reprezentują dojrzały owoc większego zaangażowania świeckich w misję Kościoła”. — Kardynał Christoph Shönborn, Arcybiskup Wiednia

„Odkąd zacząłem pisać na temat posługi uwalniania, miałem nadzieję, że ktoś przygotuje solidny fundament pod tę posługę w duchu katolickim z większą teologiczną precyzją, niż sam potrafiłem to zrobić. Z przyjemnością mogę powiedzieć, że ta książka tym właśnie się stała, ukazując, że posługa uwalniania może prowadzić do przemiany i stanowić część życia parafii, którą Duch Święty będzie się posługiwał, by przynosić wolność ludowi Bożemu!” — Neal Lozano, założyciel Heart of the Father Ministries, autor przewodnika po posłudze uwolnienia: Modlitwa uwolnienia.

Książka "Posługa Uwalniania. Komisja Doktrynalna Międzynarodowych Służb Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym " - praca zbiorowa - oprawa miękka - Wydawnictwo Bernardinum. Książka posiada 148 stron i została wydana w 2018 r. Cena 8.89 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.