pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
okładka książki - Walka w pożodze
Walka w pożodze 13.92 zł pozycja dostępna!
książka:

Polsko, Ojczyzno ma

Dane szczegółowe:
Wydawca: Polihymnia
Rok wyd.: 2011
Oprawa: miękka
Ilość stron: 584 s.
Wymiar: 165x240 mm
EAN: 9788372708793
ISBN: 978-83-7270-879-3
Data: 2011-06-01
pozycja niedostępna

Polsko, Ojczyzno ma - Zygmunt Latoszyński - opis książki:

Książka oparta jest na wspomnieniach autora z okresu działalności niepodległościowej, począwszy od harcerskich Szarych Szeregów - Zawiszacy, Obwód Bażant Armii Krajowej, od 14 roku życia, a następnie od 1945 roku w Narodowych Siłach Zbrojnych. Wspomnieniami objęty jest czas aresztowania, śledztwa i więzienia, a po jego opuszczeniu, inwigilowania i prowokacji przez UB-owskie służby okupacyjnej władzy komunistycznej do 1989 roku.
Wiedza ta i wspomnienia zostały rozszerzone i pogłębione czynną działalnością w Polskim Forum Patriotycznym Polski Walczącej - partii politycznej założonej w 1992 roku przez oficerów-weteranów Armii Krajowej, Narodowych Sił Zbrojnych i innych organizacji niepodległościowych, w których autor stykał się na co dzień jako wiceprzewodniczący Rady Naczelnej z działaczami czołówki obecnego życia politycznego i Kościoła Katolickiego.
W książce zawarte są refleksje i relacje nastrojów panujące w strukturach wymiaru sprawiedliwości, policji, organizacji kombatanckich, IPN-u, Rady Samorządu miasta Warszawy, organizacji wyborów oraz władz państwa.
Szczególna część poświęcona jest przedstawieniu prawdy obiektywnej życia społeczno-politycznego i gospodarczego w Polsce dnia dzisiejszego, ciemiężonego i ogłupianego Narodu przez prominentów nowej ery ustrojowej - demokratycznego totalitarnego liberalizmu, wywodzącego się ze światowych dążeń europejskich elit masonerii, wrogo i podstępnie z ukrycia nastawionych do Polski

Książka „Polsko, Ojczyzno ma” - oprawa miękka - Wydawnictwo Polihymnia.

Książka posiada 584 stron i została wydana w 2011 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Polsko, Ojczyzno ma"
Zygmunt Latoszyński - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Archiwum polityczne Ignacego Paderewskiego. - okładka książki
Archiwum polityczne Ignacego Paderewskiego. Tom... Marian M. Drozdowski, B. Janicka (red.)