pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Polska i masoneria w przededniu wielkiego krachu

Autor książki:

Stanisław Krajski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo św. Tomasza z Akwinu
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 144 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788386535644
ISBN: 978-83-8653-564-4
Data: 2014-01-28
17.32  25.20  7.88 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Struktury polskiego państwa zostały tak skonstruowane, że funkcjonują w interesie masonerii. Podstawowy dla Polski jest, wytworzony przez masonerię, ustrój finansowy i bankowy, będący narzędziem rabunku Polski i Polaków.

Społeczeństwo i państwo posiadają wielokrotnie mniej pieniędzy niż powinny mieć. Pozostałe pieniądze kreują banki. Wszyscy muszą od nich pożyczać na wysoki procent. Oznacza to, że płacą podatek bankowy. Płaci go państwo, płacą go firmy i wszyscy obywatele. Ten podatek zabiera nam do 50% dochodów.

Ustrój gospodarczy stanowi tylko swoiste przedłużenie ustroju finansowego - służy zachodnim koncernom.

Ustrój polityczny Polski to antydemokratyczny, oligarchiczny mechanizm chroniący wymienione wyżej ustroje i strzegący interesów światowej masonerii.

Masoneria wytworzyła taką sytuację finansową i gospodarczą, że wielki światowy krach, który nie ominie Polski i zniesie jak tsunami z powierzchni ziemi obecną cywilizację jest nieunikniony. Ma on zmusić społeczeństwa do dobrowolnego poddania się władzy masońskiego rządu światowego. Nie musi jednak zakończyć się wszechwładzą masonerii. Może być momentem, w którym uwolnimy się spod jej władzy i zbudujemy niepodległe państwo - Polskę, która będzie w pełni Polską.

Książka "Polska i masoneria w przededniu wielkiego krachu" - Stanisław Krajski - oprawa miękka - Wydawnictwo św. Tomasza z Akwinu. Książka posiada 144 stron i została wydana w 2014 r. Cena 17.32 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]