pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Księgarnia »
Książki »
»
Polowanie na Stalina. Polowanie na Hitlera. Mity i rzeczywistość....
Księgarnia »
Książki »
Księgarnia »
Książki »
książka:

Polowanie na Stalina. Polowanie na Hitlera. Mity i rzeczywistość. Tajne zmagania służb specjalnych w latach II wojny światowej

Dane szczegółowe:
Wydawca: INICJAŁ
Rok wyd.: 2010
Oprawa: twarda
Ilość stron: 278 s.
Wymiar: 170x240 mm
EAN: 9788393046119
ISBN: 978-83-930461-1-9
Data: 2010-07-02
27.44  39.50  12.06 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Polowanie na Stalina. Polowanie na Hitlera. Mity i rzeczywistość. Tajne zmagania służb specjalnych w latach II wojny światowej - Borys Sokołow - opis książki:

. Czy niemieckie i japońskie służby specjalne przygotowywały zamach na Stalina? Na ile zabójstwem Hitlera zainteresowany był sowiecki wywiad? Jak działały w czasie II wojny światowej wywiady i kontrwywiady przeciwników po każdej stronie frontów? Kto i dlaczego próbował zabić innych sowieckich przywódców. Na te i wiele innych pytań odpowiada prof. Boris Sokołow. Czyni to w swojej manierze analizuje dostępne materiały - tajne jeszcze nie tak dawno dokumenty wspomnienia szefów ówczesnych służb a nawet literackie opisy historycznych wydarzeń - wyciąga z nich często sprzeczne wnioski by po chwili również je obalić. Szukając odpowiedzi na stawiane pytania nie stroni od nieoczekiwanych rozwiązań ukazujących na ile historia może być pogmatwana i niejednoznaczna i jak łatwo można manipulować faktami. Sokołow to miłośnik pytań i odpowiedzi typu co by było gdyby... Właśnie jak potoczyłyby się losy świata gdyby do Moskwy dotarł niejaki Tawrin jak naprawdę zginął słynny sowiecki szpieg Nikołaj Kuzniecow czy Reichsleiter Martin Bormann był sowieckim agentem Odpowiedź znajdziemy w niniejszej książce.

Książka „Polowanie na Stalina. Polowanie na Hitlera. Mity i rzeczywistość. Tajne zmagania służb specjalnych w latach II wojny światowej” - oprawa twarda - Wydawnictwo INICJAŁ.

Książka posiada 278 stron i została wydana w 2010 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Polowanie na Stalina. Polowanie na Hitlera. Mity i rzeczywistość...."
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Zagra-Lin - okładka książki
Zagra-Lin Bernard Drzyzga
Produkty podobne:
Smiersz. Tajna broń Stalina - okładka książki
Smiersz. Tajna broń Stalina Vadim J. Birstein
Jałta. Rzeczywistość, mit i pamięć - okładka książki
Jałta. Rzeczywistość, mit i pamięć Sławomir Łukasiewicz (red.)
Wywiad i kontrwywiad a bezpieczeństwo - okładka książki
Wywiad i kontrwywiad a bezpieczeństwo Polski odrodzonej... Henryk Ćwięk, Malwina Siewier (red.)