pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Polowanie

Autor książki:

Tomasz Kamiński

Dane szczegółowe:
Wydawca: Initium
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 512 s.
Wymiar: 146x207 mm
EAN: 9788366328419
ISBN: 978-83-6632-841-9
Data: 2020-09-15
24.70 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Bermeld - zapomniana wioska pośród bagien, odgrodzona od reszty świata. Jego dawni mieszkańcy wierzyli w tajemniczych Czterech Bogów. Wiara ta pomagała im żyć i przezwyciężać strach przed rdzennymi mieszkańcami owego bagniska - rasą przerażających olbrzymów, oraz pradawnym smokiem.

Świat otaczający Bermeld był nie mniej zdumiewający. Poprzedzielany ogromnymi magicznymi barierami, między którymi - jak w zagrodach - żyli ludzie. Niebo zaś było zawłaszczone przez Latające Miasta należące do magokracji, która podporządkowała sobie cały świat. Jednak wojna przyniosła kres tamtej rzeczywistości, niszcząc ją i sprowadzając kataklizm oraz monstrum.

Po latach do niegościnnego Bermeld przybywa Kadrian, wojownik Zakonu Płonącej Wstęgi, władający magią pieczęci i służący Bogu Świętego Ognia, który od lat milczy. Wojownik, który wychował się tutaj, powraca do wsi po tym, jak dotarły do niego wieści o budowie szlaków łączących bagnisko z resztą świata. Na miejscu docierają do niego niepokojące wieści o legendarnym potworze, który niedawno wtargnął do osady i porwał małego chłopca.

Kadrian obiecuje sprowadzić dziecko z powrotem, lecz najpierw będzie musiał zmierzyć się ze swoją przeszłością. Dostrzeże, że wszystko tu się zmieniło, i to bardziej, niż mógłby sądzić. Będzie zmuszony zawrzeć trudny sojusz, zmagać się z kompanią Czerwonej Stali i Kultem Czterech. Najtrudniejszym jednak wyzwaniem będzie odpowiedź na pytanie, czy Kadrian chce pamiętać, kim był kiedyś.

Książka "Polowanie" - Tomasz Kamiński - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Initium. Książka posiada 512 stron i została wydana w 2020 r. Cena 24.70 zł. Zapraszamy na zakupy!