pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Wojowniczka z Dzikiego Lasu

Autor książki:

Tricia Levenseller

Dane szczegółowe:
Wydawca: NoweStrony
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Wymiar: 205x140 mm
EAN: 9788383201627
ISBN: 978-83-8320-162-7
Data: 2022-11-21
32.25  44.90  12.65 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Jak zabić boga

Osiemnastoletnia Rasmira, córka wodza wioski Seravin, przez całe życie trenowała, aby stać się wojowniczką. W przyszłości miała chronić małą osadę przed potworami czającymi się w Dzikim Lesie.

Kiedy nadchodzi Dzień Dojrzałości, który ma być dla niej próbą udowodnienia własnej wartości, dziewczyna zawodzi. Nikt jej nie wierzy, że została zdradzona i poniosła porażkę nie ze swojej winy. Fakt jest faktem: nie przeszła próby i za karę zostaje wygnana z wioski.

Ma jednak szansę odzyskać utracony honor. W tym celu musi zabić Peruxolo, okrutnego boga. Tocząc wewnętrzną walkę z poczuciem zdrady i beznadziei, Rasmira poznaje sprzymierzeńców. Z czasem zrozumie, że aby przetrwać i wykonać zadanie, powinna odważyć się zaufać innym.

Recenzje

To jedna z moich ulubionych książek młodzieżowych. Ta akcja! Budowa świata! Głos! Ta książka naprawdę daje czadu.

Cale Dietrich, autor The Love Interest

Levenseller przedstawia portret dziewczyny, której siła i waleczność są temperowane przez jej własne lęki. Wyprawa Rasmiry jest ekscytująca, a proces zyskiwania przez nią emocjonalnej dojrzałości fascynujący. To przepiękna przygoda.

Booklist

Opis pochodzi od wydawcy.

Książka "Wojowniczka z Dzikiego Lasu" - Tricia Levenseller - oprawa miękka - Wydawnictwo NoweStrony. Książka posiada 0 stron i została wydana w 2022 r. Cena 32.25 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]