pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Polifonia, dialog i zderzenie kultur. Antologia tekstów z komunikacji miedzykulturowej

Autor książki:

Urszula Kusio

Dane szczegółowe:
Wydawca: Adam Marszałek
Rok wyd.: 2007
Oprawa: miękka
Ilość stron: 394 s.
Wymiar: 145x210 mm
EAN: 9788374418690
ISBN: 978-83-7441-869-0
Data: 2008-02-15
32.05 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Niniejsza antologia tekstów z dziedziny komunikacji międzyludzkiej należy do nielicznych tego typu publikacji na polskim rynku wydawniczym. Rozwój wszechstronnej współpracy międzyludzkiej i globalizacja we wszystkich dziedzinach życia wytwarzają potrzebę przygotowania ludzi do kontaktów z innymi kulturami i odmiennymi stylami życia. Na obecnym poziomie rozwoju cywilizacyjnego wiedza z zakresu komunikacji międzyludzkiej jest niezbędna znacznej części społeczeństwa, a w najbliższym czasie stanie się konieczna dla wszystkich.

W recenzowanej pracy nie ma tekstów, które można by określić mianem słabszych na tle pozostałych. Wszystkie prezentują wysoki poziom merytoryczny. Wynika to z profesjonalizmu Autorów oraz faktu, że artykuły zostały treściowo dopasowane i dotykają nie tylko aktualnych problemów, ale również analitycznie i krytycznie odnoszą się do najnowszej literatury przedmiotu.

fragment recenzji prof. dr. hab. Mariana Filipiaka

Książka "Polifonia, dialog i zderzenie kultur. Antologia tekstów z komunikacji miedzykulturowej" - Urszula Kusio - oprawa miękka - Wydawnictwo Adam Marszałek. Książka posiada 394 stron i została wydana w 2007 r. Cena 32.05 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.