pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Pokolenie złotych rentierów

Autor książki:

Czesław Dec

Dane szczegółowe:
Wydawca: Warszawska Firma Wydawnicza
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 156 s.
Wymiar: 148x210 mm
EAN: 9788380119307
ISBN: 978-83-8011-930-7
Data: 2019-11-20
27.30  32.00  4.7 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 2-4 dni

Opis książki:

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek nad posiadaniem złota i srebra jako prawdziwego pieniądza? Alan Greenspan, były szef FED, pisał: Bez standardu złota nie ma żadnej możliwości ochrony oszczędności przed wywłaszczeniem w wyniku inflacji, zaś w wywiadzie udzielonym CFR nadał swojemu stanowisku nieco bardziej uniwersalne znaczenie, stwierdzając wprost: "(...) złoto jest walutą, i to najważniejszą, z którą inne waluty, wliczając w to dolara amerykańskiego, nie mogą się mierzyć."
Równie dobitnie przedstawił to Maxwell Keiser: Zastanów się przez chwilę i pomyśl! Ile siły nabywczej swoich papierowych czy elektronicznych pieniędzy tak naprawdę straciłeś? Czy rozumiesz, że głupotą jest wiara w rząd, który dodrukowując waluty i zadłużając kraj, (...) zabiera Ci twoje możliwości finansowe? Przyjrzyj się dużym inwestorom i ich sposobom ochrony swojego kapitał. Bierz z nich przykład! Przestań być głupi!
Inne trafne podsumowanie znajdziemy u Larry ego Parksa, dyrektora zarządzającego The Foundation for the Advancement of Monetary Education FAME: W obecnym systemie monetarnym oszczędności całego życia mogą zniknąć w mgnieniu oka.

Co robić? Najzamożniejsi wybierają złoto i srebro! A Ty jak sobie z tym radzisz?
Oto książka, która pomoże Ci zrozumieć, jak bezpiecznie i długoterminowo myśleć o inwestowaniu w kruszce.

Książka napisana z dużym zaangażowaniem, jest niezłym przewodnikiem po świecie biznesu. Rozjaśnia znacząco pokrętne mechanizmy rządzące finansowym światem i stanowi jednocześnie próbę zachęty do budowania swojej majętności. Gratuluję odwagi pisarskiej w niełatwym temacie.

Andrzej Gwadera - generał brygady WP
Tylko ok. 4% ludzi posiada prawidłowe nastawienia, nawyki, umiejętności w obszarze pieniędzy. Wszyscy pozostali mają jeszcze spore rezerwy w tym zakresie. A to znaczy, że pracują więcej oraz ciężej i mają z tego mniej niż by mogli mieć.

Chodzi o to, aby pieniądze dobrze służyły temu wszystkiemu, co w naszym życiu jest wartościowe. Temu, na czym nam zależy. Bardzo tę książkę polecam.

Kazimierz F. Nalepa - doradca, coach, trener i wykładowca akademicki
Autor, popełniając te książkę, zawarł w niej zbiór prawd, zasad i przemyśleń, wynikających z osobistego doświadczenia.

Polecam, ponieważ jeśli choć jedna osoba dzięki niej odniesie sukces, to spełni ona swoją rolę propagatora tej niepoprawnej niepoprawności, która wyróżnia ludzi unikalnych, wyjątkowych, twórczych, kreatywnych, wolnych i niezależnych.

Janusz Zając - przedsiębiorca, założyciel Institute Janza Inter@ctive Consulting Group
Autor książki dzieli się swoimi doświadczeniami i podsuwa szereg wskazówek, jak bezpiecznie i skutecznie inwestować w złoto, nie dopuszczając, by gromadzone oszczędności straciły na wartości. Oddaje do rąk czytelników swego rodzaju elementarz pełen praktycznej wiedzy o skutecznym zarządzaniu prywatnymi finansami.

Mariusz Gryżewski - twórca, redaktor naczelny i Prezes Zarządu Spółki Max Media
PATRONI MEDIALNI: VIP MAGAZYN, RYNEK INWESTYCJI, FAKTY. MAGAZYN GOSPODARCZY, FENOMEN POLSKA, WWK, SZTUKATER.PL

Książka "Pokolenie złotych rentierów" - Czesław Dec - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Warszawska Firma Wydawnicza. Książka posiada 156 stron i została wydana w 2019 r. Cena 27.30 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]