pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Pójdę za Tobą wszędzie. Wielkie Litery

Autor książki:

Agata Przybyłek

Dane szczegółowe:
Wydawca: Czwarta Strona
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 400 s.
EAN: 9788366657762
ISBN: 978-83-6665-776-2
Data: 2021-08-11
53.71 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Opis książki:

Kaja niedługo zostanie mamą - niestety, prawdopodobnie samotną mamą. Nie ma bliskich, a na domiar złego traci pracę. Ojciec dziecka proponuje jej pomoc, lecz mieszka na drugim końcu Polski. Kaja nie ma wyboru - musi wyjechać, zostawić za sobą przeszłość i zacząć życie u boku mężczyzny, którego nie kocha.

Luksusowy dom i brak trosk nie sprawiają, że jej życie staje się bajką. Dziewczyna czuje się bardzo samotna. Pewnego dnia poznaje w bibliotece uroczego starszego pana Kazimierza, który opowiada jej historię swojej wielkiej miłości, gdy przed laty poślubił byłą więźniarkę z obozu znajdującego się w czasach wojny nieopodal jego wsi.

Między dwojgiem tak różnych, a jednocześnie tak podobnie samotnych ludzi rodzi się prawdziwa przyjaźń. Historia Wandy, która też musiała porzucić wszystko i ruszyć w nieznane, przynosi Kai ulgę. Podobnie jak rozmowy z przystojnym ogrodnikiem zatrudnionym w jej nowym domu

Książka "Pójdę za Tobą wszędzie. Wielkie Litery" - Agata Przybyłek - oprawa miękka - Wydawnictwo Czwarta Strona. Książka posiada 400 stron i została wydana w 2021 r. Cena 53.71 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]