pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
Księgarnia »
Książki »
»
Podwykonawca. Prawa, obowiązki i zasady współpracy z wykonawcą. Uczestnicy...
książka:

Podwykonawca. Prawa, obowiązki i zasady współpracy z wykonawcą. Uczestnicy przetargów publicznych. Seria: Biblioteka zamówień publicznych

Dane szczegółowe:
Wydawca: WIEDZA I PRAKTYKA
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 68 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788326928550
ISBN: 978-83-2692-855-0
Data: 2014-02-07
pozycja niedostępna

Podwykonawca. Prawa, obowiązki i zasady współpracy z wykonawcą. Uczestnicy przetargów publicznych. Seria: Biblioteka zamówień publicznych - Małgorzata Skóra, Dominika Perkowska, Klaudyna Saja-Żwirkowska - opis książki:

Na mocy nowelizacji ustawy Pzp z 8 listopada 2013 r. o zmianie ustawy - Prawo zamówień publicznych dot. ochrony podwykonawstwa w zamówieniach publicznych, wykonawca stał się podmiotem bezpośrednio odpowiedzialnym względem zamawiającego za wypełnianie swych zobowiązań w stosunku do podwykonawców przy realizacji zamówień publicznych. W szczególności jeśli chodzi o zapłatę wynagrodzenia.

W publikacji przeczytasz o tym: - jak powinny wyglądać relacje między wykonawcami a podwykonawcami, - czy organizator przetargu może ograniczyć udział dodatkowych podmiotów, - w jaki sposób wykonawca musi udowodnić, że będzie mógł korzystać z potencjału innego podmiotu, - czy zmiana podwykonawcy jest możliwa podczas realizacji umowy.

Książka „Podwykonawca. Prawa, obowiązki i zasady współpracy z wykonawcą. Uczestnicy przetargów publicznych. Seria: Biblioteka zamówień publicznych” - oprawa miękka - Wydawnictwo WIEDZA I PRAKTYKA.

Książka posiada 68 stron i została wydana w 2013 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Podwykonawca. Prawa, obowiązki i zasady współpracy z wykonawcą. Uczestnicy..."
Małgorzata Skóra, Dominika Perkowska, Klaudyna Saja-Żwirkowska - autor m.in.:
Dokumenty w zamówieniach publicznych. - okładka książki
Dokumenty w zamówieniach publicznych. Wzory zgodne... Agata Hryc-Ląd, Marta Mikulska-Nawacka, Dominika Perkowska;