pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
film:

Podatek od miłości Blu Ray

Dane szczegółowe:
Producent/dystrybutor:AlterDystrybucja
Rok wyd.: 2018
Rodzaj nośnika: BR
EAN: 5906190325778
Data: 2018-06-07
41.79 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis filmu:

Inteligentna i przewrotna komedia romantyczna, któr a w kinach obejrzało ponad milion widzów.

W rolach głównych wystąpiła plejada znakomitych aktorów: Grzegorz Damięcki, Aleksandra Domańska, Roma Gąsiorowska, Magdalena Różczka, Magdalena Popławska, Anna Smołowik, Weronika Rosati, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Michał Czernecki, Zbigniew Zamachowski oraz Tomasz Włosok. Przebojową piosenkę do filmu "Podatek od miłości", hit z list przebojów, zaśpiewali Kayah i Grzegorz Hyży.

Kim tak naprawdę jest Marian? Facetem do towarzystwa i seksualnym guru, z którego usług korzysta połowa kobiet w stolicy? Mężczyzną, kótry wie czego pragnał kobiety? A może - po prostu - sprytnym oszustem uwodzącym płeć przeciwną? Oto zagadka, z którą będzie musiała zmierzyć się ambitna inspektor podatkowa Klara. Czy nieustępliwa urzędniczka zdoła znaleźć odpowiedź, zanim sama wpadnie w miłosne sidła Mariana? I czy jest przygotowana na to, by po raz pierwszy w życiu stracić nad czymś kontrolę?

Film „Podatek od miłości Blu Ray” - oprawa BR - Producent/dystrybutor:AlterDystrybucja. Cena 41.79 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.