pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
film:

Pech to nie grzech/ Kino Świat

Dane szczegółowe:
Producent/dystrybutor:AlterDystrybucja
Rok wyd.: 2019
EAN: 9788380535725
Data: 2019-05-20
31.34 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis filmu:

Najnowsza komedia romantyczna w reżyserii Ryszarda Zatorskiego, twórcy komediowych hitów: Porady na zdrady, Dzień dobry, kocham cię!, Tylko mnie kochaj, Dlaczego nie! i Nigdy w życiu!.

Kiedy miłość omija cię szerokim łukiem, a twoje życie uczuciowe powoli staje się tematem żartów i zakładów, to najwyższy czas, by wziąć sprawy w swoje serce.

Odnosząca sukcesy bizneswoman - Natalia (Maria Dębska) nie ma szczęścia w miłości i z powodu pecha nie lubi poddawać się romantycznym uniesieniom. Wszystko zmienia się, gdy pewnego dnia staje się świadkiem zawarcia niezwykłego zakładu. Jej najlepszy przyjaciel i partner w interesach - Piotr (Mikołaj Roznerski) oraz jego piękna narzeczona - Weronika (Barbara Kurdej-Szatan) zakładają się o to, że Natalia przez trzy miesiące z nikim się nie zwiąże i w nikim się nie zakocha. Chcąc odegrać się na znajomych, bohaterka daje się wciągać w romantyczną intrygę.

Film „Pech to nie grzech/ Kino Świat” - Producent/dystrybutor:AlterDystrybucja. Cena 31.34 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.