pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Pleciuchy u szeptuchy

Autor książki:

Małgorzata Guz Margo

Dane szczegółowe:
Wydawca: Astrum
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 116 s.
EAN: 9788367250351
ISBN: 978-83-6725-035-1
Data: 2022-06-20
21.93  25.00  3.07 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Do rąk Państwa trafia następny po tomiku Opowieści świętokrzyskiej czarownicy zbiór poezji autorstwa Małgorzaty Guz Margo pod tytułem PLECIUCY U SZEPTUCHY. Autorka niewątpliwie nie boi się eksperymentować ze słowem balansując jak sama pisze "między jawą a snem." Te niezwykle ciekawe teksty znakomicie opisuje recenzentka jej poezji Anna Januchta.

Pisze ona: "Pleciuchy u Szeptuchy, to tomik wierszy utalentowanej Margo, która inteligencją i mądrością pisanego słowa, daje obietnicę autentyczności. Kusi piórem i flirtuje z czytelnikiem. Niezwykłe moce jej poezji potrafią rozpalić zmysły, gdy igrają z erotyką, ale też otulić smutkiem, głosząc o przemijaniu. Jej twórczość lubię za naturalność. Charyzma jej pióra polega na prostocie. Jest uzależniająca! Umówiłam się na spotkanie u Szeptuchy. Kobiety przewidującej, błyskotliwej, świadomej magii. Tyle wkoło nienawiści, złośliwości i hejtu. Możesz iść ze mną i pozwolić sobie ukoić duszę choć na chwilę. Otwierając ją, wszedłeś na ścieżkę uzdrowicielki, która leczy wersem swoich wierszy. Zezwól jej odczarować złe moce, które mimowolnie zgromadziłeś. To nie jest trudne.

Spotkaliśmy się z poezją głoszącą o lokalnych tradycjach, dobrych intencjach, zatopionych marzeniach, nieodgadnionych tajemnicach, miłości i meandrach życia. Czy spacer u boku Szeptuchy dał ci energię Czy zawiązał w tobie supełek sympatii do tego typu wędrówek

Zapraszam do lektury w imieniu autorki,recenzentki i redakcji Wydawnictwa Astrum.

Książka "Pleciuchy u szeptuchy" - Małgorzata Guz Margo - oprawa miękka - Wydawnictwo Astrum. Książka posiada 116 stron i została wydana w 2022 r. Cena 21.93 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]